۱۳۹۰/۱۲/۲۸

نگاهی به خصومت انصار حزب الله با نقاب سبز با حامیان شاهزاده رضا پهلوی

عوامل جمهوری اسلامی و شاید بهتر بتوان تفسیر کرد کسانی که خواهان ماندن جمهوری اسلامی هستند به محض اینکه بفهمند کسی از دوستان سابقشان به حامیان شاهزاده رضا پهلوی  پیوسته  یا حتی با ایشان صحبتی کرده شروع به کوبیدن وی  به بدترین شکل موجود میکنند.

 مثال نیک آهنگ کوثر میتواند مثال خوبی باشد برای همه ما که خط و مشی این انصار حزب الله و انصار سبز الله را ببینیم. در زیر لینکهای کسی را میبینید با ای دی soheil209 در بالاترین که در استاتوس خود دلیل بازگشتن خود را مقابله با شاهزاده رضا پهلوی و هودارانش عنوان کرده است. این فرد که با ایدی rooz3beh در فرند فید باندی را تشکیل داده است و بر علیه هواداران شاهزاده رضا پهلوی و هر کس که به حامیان ایشان میپوندد فعالیت میکند.این روشهای انصار حزب الله بازی برای ما که عمری در حکومت تحت لوای جمهوری اسلامی زیسته ایم  شناخته شده است.

همانگونه که کروبی و موسوی زمانی جزو خود حکومت بودند و همه برایشان به به و چه چه میگفتند به یک شب تبدیل به طلحه و زبیر میشوند اکنون افرادی مثل نیک آهنگ کوثر که در این 3 سال از قیام ملت ایران بیشتر به وسیله کاریکاتور توانست گوشه ای از قیام را بگیرد اکنون تبدیل به آدم بد البته از نظر انصار حزب الله که رنگ سبز بر خود زده اند شده است.

روش انصار حزب الله این هست که تا یک نفر از جمع خودشان جدا میشود تظاهراتهای در ظاهر خود جوش و در باطن سازمان یافته از بالا  راه اندازی کرده و به جلوی منزل آن شخص بریزند و با شلوغ کاری سعی کنند که فرد را یا بترسانند یا از راهی که در آن پای گذاشته منصرف کنند..اما اینبار این انصار حزب الله با گروهی که بر سر آرمان خود یعنی آزادی ملت ایران و نظام سکولار دموکرات هست روبه رو هستند نه مردم معمولی و هنوز کشیده های ما را نخورده اند تا بفهمند سزای اغتشاش و برهم زدن آرامش افراد چیست .

به عنوان مثال برای اثبات این موضوع که این افراد چگونه رفتار میکنند به این موارد توجه کنید: 

در عکس بالا همین فردی که ازش نام برده شد و در چند ماه گذشته ارتباطات وی با مدیریت بالاترین برای بستن آیدی افراد و همچنین بدست آوردن ای پی آنها برای شناسایی آنها نوشته شده بود میبینید که از 10 لینک آخر این فرد که در بالاترین گذاشته یک لینک هم حتی بر ضد جمهوری اسلامی نیست .در واقع 2 لینک برای دفاع از خاتمی و اصلاح طلبان و 8 لینک بر ضد شاهزاده رضا پهلوی. تکلیف این عوامل برای ما روشن است ولی دوست داشتم این مطلب را بنویسم تا تکلیف عوامل انصار حزب الله با نقاب سبز برای همه روشن باشد.
در این تصویر هم میبینید که باند این افراد چه کسانی هستند : افرادی  که هم اکنون در بالاترین ای دی هایی همچون Germany و omidefarda وmr-pahlavi  و .... دارند که همه از فسیل های بالای 60 سال و از عاملین بدبختی ملت ایران در شورش 57 هستند که در خارج کشور زندگی میکنند.


اما نکته ای که همگان باید بدانند این نمونه کارها مثل رای دادن خاتمی است که فقط خود را بیشتر رسوا کرد .  من هم اکنون اینجا هستم تا چادر از سر این خزعبل گویان بردارم خزعبل گویانی که گروه فشار تشکیل داده اند تا بر سر هواداران نظام سکولار و دموکرات مردم ایران بریزند اما نمیدانند افرادی همچون مبارز نستوه از داخل ایران هستند که کشیده هایی به اینها بزنند که صدایش تا بیت رهبری برسد.۱ نظر:

  1. سلام من با جمهوری اسلامی کاملا مخالفم ولی به هیچ وجه حاضر نیستم سلطنت به ایران برگرده

    پاسخحذف

پدر، می دانم که به کجا رفته ای/نادر ایرانی

  نوشته ای از نادر ایرانی برای درگذشت پدر جناب مهدی میرقادری  پدر ! می دانم به کجا رفته ای .. می دانم چه کسی تو را با خود برده است .. اما چه...