۱۳۹۰/۱۲/۱۱

موج سواری به شیوه رادیو فردا با طعم جایزه اسکار

همانطور که شاهد هستیم رادیو فردا امسال یک نظر سنجی برگزار کرده است که در آن قرار شده که با رای مردم شخصیت سال را انتخاب کند. در چند روز گذشته که این رای گیری برگزار شد شاهزاده رضا پهلوی با اکثریت قاطع آرا در بین 25 نفر در سایت رادیو فردا در صد است . اما رادیو فردا و دست اندر کاران این رادیو وقتی چنین موضوعی را دیدند به محض گرفتن اسکار توسط اصغر فرهادی رای گیری را مجددا در فیس بوک این رادیو و به 10 شرکت کننده انجام دادند و به عبارتی به شیوه موج سواری همیشگی که ما ایرانیان متاسفانه عادت جو زدگی هم داریم خواستند که در فیس بوک از موج حمایت از اصغر فرهادی به علت گرفتن اسکار سو استفاده کرده و رای شاهزاده رضا پهلوی را بشکنند که تا حدودی نیز موفق به این کار شدند.

با احترام به کار ارزشمند جناب فرهادی در کسب  اسکار برای من  که در ایران اشغال شده توسط آخوند زندگی میکنم اگر هزاران اسکار و میلیون ها نوبل و میلیاردها جایزه دیگر به ارمغان بیاید بی فایده است چون بازهم در بند هستم.و شاید اگر در ایران آزاد و دموکرات زندگی میکردیم بسیارها جایزه از صحنه های بین المللی به ارمغان میاوردیم.
پس اکنون به کسی رای میدهم که توان ازاد سازی این کشور را داشته باشد و آن شخصی نیست جز شاهزاده رضا پهلوی


لینک نظر سنجی رادیو فردا : 
http://www.radiofarda.com/content/f7_person_of_the_year_radiofarda/24490389.html

آدر نظر سنجی در فیس بوک رادیو فردا :
http://www.facebook.com/questions/10150646257933841

همچنین دوستان میتوانند به وسیله پیامگیر رادیو فردا در این رای گیری شرکت کنند : شماره پیام گیر : 00420221124114

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

پدر، می دانم که به کجا رفته ای/نادر ایرانی

  نوشته ای از نادر ایرانی برای درگذشت پدر جناب مهدی میرقادری  پدر ! می دانم به کجا رفته ای .. می دانم چه کسی تو را با خود برده است .. اما چه...