۱۳۹۰/۱۲/۱۴

پرده برداری از تقلب بزرگی به اسم انتخابات مجلس ،سطح مشارکت کلی 20 تا 30 درصد

دوستان عزیز. طی خبرهایی که از دوستان در ستادهای انتخاباتی و واحدهای شمارش رای فعال بودند بدستم رسیده جمهوری اسلامی  بزرگترین تقلب انتخاباتی در نشان دادن آمار رای دهندگان را انجام داده است. حتما این چند روز خبرهایی مبنی بر مشارکت های 120 درصدی و 130 درصدی و حتی 200 درصدی در بعضی شهرهای کوچک را خوانده اید .اما علت این تناقض آرا چه بوده است ؟ 

جمهوری اسلامی با روشی ساده مثل همیشه اقدام به دستکاری در آرای انتخاباتی کرده است. اما این روش ساده به چه ترتیب بوده است.اضافه کردن ضریب 35% به رای هر کاندید در کلیه شهرهای کشور سبب این شده است که مشارکتها در بعضی شهرها بالای 100 % شود.  مثلا اگر در شهر زنجان کاندید نفر اول 100000 رای و نفر دوم 80000 رای آورده است با این ضریب نفر اول 135هزار و نفر دوم 108 هزار رای میشود و به همین ترتیب به سایر کاندیدها این ضریب افزوده شده است. این آش اینقدر شور شده است که در بعضی شهرهای کوچک این میزان تا 120% نیز افزایش یافته است. 

در شهرهای بزرگ این کار با روشی متفاوت انجام مثلا در تهران آمار واجدین شرایط در سال 1388 هشت میلیون 800 نفر بوده که این آمار  نزدیک به 3 میلیون کاهش داده  شده که بگویند میزان مشارکت در شهرهای بزرگ نیز زیاد بوده است. 

از مجموعه این تقلب ها در پایین کشیدن میزان واجدین شرایط و بالا بردن 35 درصدی آمار میتوان نتیجه گرفت که آمار رسمی شرکت در انتخابات عددی بین 20 تا 30 درصد در کل کشور با تمام تفسیرها در شهرهای کوچک بوده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...