۱۳۹۲/۰۴/۲۱

دزدی به نام ایرانسل

چرا ایرانسل دزد است ؟

معمولا تمام شرکت های مخابراتی واینترنتی در ایران دزدان خوبی هستند و از نبود دموکراسی و نظارت و رسانه های آزاد که ناظر بر عملکرد این گونه شرکتها هستند سو استفاده میکنند ولی ایرانسل دیگر در دزدی و غارت مشترکین خود دست خاص و عام را از پشت بسته است.

یک نمونه از دزدی این شرکت که بسیار در چشم می آید خدمات اینترنت این شرکت است .روش دزدی این شرکت هم بسیار ساده است. وقتی شما اینترنتی را برای یک ماه شارژ می کنید وقتی که این شارژ در ماه به پایان رسید هیچگونه پیامکی برای ما ارسال نمی کند که شارژ شما تمام شده است و همچنان از داده های بسته ای (دیتا) استفاده میکند.

کافی است شما فراموش کرده باشید که اینترنت شما تمام شده است و یک ساعت با اینترنت معمولی خود ایرانسل کار کنید . بین 5 تا 20 هزار تومان در 1 ساعت از شارژ شما کم خواهد شد .

حال من نمی دانم شرکتی که برای آهنگ پیشواز و پسواز و پول جمع کردن برای ضریح حسن و حسین و رقیه و مسابقات گوناگون روزانه صدها بار برای مشترکین خود پیامک میفرستد نمی تواند برای اخطار دادن به پایان یافتن شارژ اینترنت یک پیامک بفرستد که مشترک یا دیتای خود را قطع کرده یا مجددا شارژ ماهیانه را فعال کند ؟

پس دزدی این شرکت و نفعی که از این کار میبرد آشکار هست. امیدوارم روزی فرا برسد که ما این ریشه دزدی و فساد را در کشور خود بخشکانیم .

۱۱ نظر:

 1. این حکومت همه چیزش لجن و کثافته از جمله همین حرامزاده های ایرانسل

  پاسخحذف
 2. من بخاطر شغل ام چاره ای جز استفاده از اینترنت ایرانسل ندارم. متاسفانه این مشکل برای تمام تعرفه های یکروزه، یکهفته ای و یکماهه وجود داره. با خدمات هم تماس میگیری میگن حواستون باید باشه و ما کاری نمیتونیم بکنیم.

  پاسخحذف
 3. RIDAM TO ON ISLAM ay to on Rohe mohammad shashidam

  پاسخحذف
 4. Melati keh ongadar Hanoz bad az 34 sal shor wa darko fahm nadarad wa mirawad wa beh yek akhonde digar ray midahad bayad batar az inha beh sarash beyad .wagan ma iraniha ajab koni darim keh bad az 34 sal zire kire akhond dawom owardim wa hanoz jer nakhordeh injor konha baraye tahgigate elmi khobeh

  پاسخحذف
 5. Way gozidam rozam Alan batel shood

  پاسخحذف
 6. دوستان، من در ایران زندگی نمیکنم ولی متاسفانه این مسئله رو از چند سرویس دهنده تلفن در دیگر کشورها هم دیده ام!

  بهترین روش برای کنترل این موضوع استفاده از اپلیکیشن My Data manager هست که من روی موبایل اندروید استفاده میکنم و مطمئناً برای آیفون هم موجود هست!

  در اینجا لینک این اپلیکیشن رو برای شما گذاشتم:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobidia.android.mdm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JpZGlhLmFuZHJvaWQubWRtIl0.

  پاسخحذف
 7. برادر کوچیک من یک طرح رایگان محدود زده بود و از اینترنت ایرانسل استفاده میکرد، هر روز هم اعتبارش رو چک میکرد و میدید که هیچی بدهکار نیست ولی بعد از یک ماه یک دفعه ششصدهزار تومن براش قبض آوردن، بیچاره دوازده سالش بیشتر نبود مجبور شد گوشیشو بفروشه و قرض بگیره تا پولشونه بده. :(

  پاسخحذف
 8. ک_______________رم تو نظام.

  پاسخحذف
 9. یک دزدی دیگر اپراتورهای ایرانی اینه که اگر خط موبایلت رو روی یه خط موبایل دیگه دایورت کنی و بعد شماره اولی رو بگیری و صحبت کنی، هم تماس گیرنده و هم خط موبایل دایورت شده هزینه کامل پرداخت میکنن. در حالی که خط موبایل دایورت شده در این مدت اصلا اشغال نیست و دلیل نداره مثلا به ازای ده دقیقه صحبتی که انجام شده، هر تماس گیرنده و هم خط دایورت شده به اندازه ده دقیقه هزینه پرداخت کنن.

  پاسخحذف
 10. کانادا هم اینجوریه کلا این کلک ها رو همه جای دنیا میزنن این شرکنای مخابراتی و اینترنتی

  پاسخحذف
 11. دوست عزیز بابت مشکل بوجود اومده متاسفم ؛ در صورت امکان شناسه وایمکس خودتون رو اعلام کنید تا پیگیری بیشتری شود یا به آدرس nima.saj@mtnirancell.ir میل بزنید.

  پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...