۱۳۹۱/۰۸/۰۴

ابراهیم : پسرم بیا بریم سرت رو ببرم

ابراهیم: پسرم بریم سرتو ببرم 
اسماعیلبابا بازم شیشه کشیدی!!؟؟


این  عکس تقدیم به همه کسانی که  با قربانی کردن حیوانات بی گناه برای خود جشن میگیرند 
۵ نظر:

 1. آخه کیر هر چی مسلمون و عربه تو کس مادرت،میخوام بدونم تو مادر جنده تو عمرت گوشت نخوردی؟و اگه خوردی زنده زنده خوردی؟؟؟حرامزاده عقده ای،خیلی دلت به حال حیوونها میسوزه،برو به اسپانیایی ها بگو، که با زجر دادن حیوان تفریح میکنند و از اون لذت میبرند.امثال تو کونتون برای حیوونها نسوخته،جای دیگتون میسوزه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مادر انسان ها که مثل فاطمه جنده الزهرا، جنده دو عالم نبودند که بهشون فحش رکیک می دی، بی شعور! حداقل از محمد پدوفیلی حرومزاده یاد بگیر. اون پیامبر حرومزاده ات، هر چی جنده تو شهر بود رو به عقد خودش در آورد.

   حذف
 2. پسرجان Anonymous عزیزم چرا ناراحت شدی و از کوره در رفتی ؟ شماها باید به این گونه توهین ها عادت کنید و دم بر نیاورید و گرنه بهتان میگویند مذهبی متعصب و خشک مغز !!!البت بگم اسپانیاها کار خوبی نمیکنند و شما هم با قربانی کردن گوسفندان کار خوبی نمیکنید و از قدیم گفتند سگ زرد برادر شغال !!!هر دو کار نتیجه اش یکی است . راستی کون سوزی را معنی و تفسیر کنید و در چه مواقعی آدم کونش میسوزه ، آیا نظرتون در مورد این گفته ی احمدی نژاد که گفته بود ( آب را جایی بریزید که میسوزد )چیست؟

  پاسخحذف
 3. باز داری کس میگی که

  پاسخحذف
 4. ناشناس اولی اولا با بیرون ریختن فرهنگ اسلامی ات واقعا به گند کشیدی.چرا برای خودت یک نام عربی انتخاب نمی کنی وترجیح میدهی گمنام باقی بمانی.نترس شجاع باش.اگر واقعا امام حسین آنگونه که ادعا میکنید شجاع بود پس امثال تو که جرات ندارند حتی یک نام مستعار انتخاب کنند پس چه جور مسلمانی هستند؟در ضمن من با ذبح گاو وگوسفند مشکلی ندارم ولی فرقی بین ذبح اسلامی وحلال با غیر حلال را متوجه نمشوم.امروزه همه مرغها وگوسفندها وگاوها را با گیوتین سر می برند.امروزه جمهوری اسلامی شغلی برای آخوندها درست کرده به نام ناظر شرعی با حقوق دلاری که در استرالیا و نیوزیلند بر ذبح شرعی نظارت میکنند.کار این این آخوندها که حقوق چند هزار دلاری از کیسه ما مردم ایران میگیرند این است که اول صبح دردرب سالن کشتار یک بسم الله بگوید .سوال من این است که چه فرقی میکند که در درب سالن کشتار بسم الله بگوید یا نگوید؟آیا اجزاء گوشت تغییری میکند؟و دیگر اینکه اگر سر گوسفند ومرغ اگر به جای فرضا جنوب که مکه است مغرب باشد چه تغییری در کیفیت گوشت دارد؟منتظر جواب آن آقای مسلمان با فرهنگ هستم

  پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...