۱۳۹۲/۰۹/۳۰

کامنت منتخب سال 2013 : لال شوم تا تو جایم حرف بزنی

شب گذشته به روال شبهای پیش مشغول گشت و گذار در صفحات فیس بوک بودم و ناگهان چشمم به کامنتی در صفحه وزارت امور خارجه امریکا بخش فارسی افتاد که در مورد وتو کردن تحریم ها توسط اوباما مطلبی ارائه شده بود .


در زیر این مطلب یه شیر زن کامنتی داده بود : ایت الله اوباما با ما نیست با اخوند ها هست


در جواب این کامنت یک مزدور نوشته بود : لال شو


و آن شیرزن پاسخ داده بود : لا شوم که تو جایم صحبت کنی


این کامنت بسیار به دل من نشست ، گویی پیامی درونی برای ملت ایران داشت که ساکت ننشینید تا عده ای دیگر بجای شما صحبت کنند . همانا وظیفه مزدوران رژِیم در هر رنگ و لباس و دسته ای این هست که میخواهند شما حرف نزنید ، این روند باید خاتما پیدا کند .

جالب هست وقتی به صفحه پروفایل همان فردی که این مورد را نوشته بود رفتم دیدم که در قرار گاه خاتم کار میکند و این نکته بسیار جالب بود که تمامی این مزدوران وابستگی اقتصادی به این رژیم دارند که در اثر تحریم ها نانشان آجر شده است. بخاطر همین در صفحات مثل وزارت خارجه امریکا دست و پا میزنند.

این هم پروفایل شخص کامنت دهنده ببینید با وقاحت تمام نوشته که در قرارگاه خاتم سپاه پاسداران کار میکند. البته من احساس میکنم پروفایل این شخص هم به مانند همه ساندیس خورها فیک باشد :

 


۲ نظر:

 1. اکانتت رو که توی بالاترین بسته ان مادر جنده....


  :)))))

  پاسخحذف
 2. az daroone regime palide veghahat chizi joz ashghal biroon nemiayad
  kasi ke be mokhalf migooyad:lal sho ashghali ast ke agar betavand har jenayati baraye yek teke ostokhan anjam midahad
  marg bar khameneee
  lanat bar Khomeini
  zende bad azadi

  پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...