۱۳۹۲/۰۱/۰۴

شورای ملی نباید قربانی زیاده خواهی و ریاست طلبی دو نفر شخص خاص شود

بسیار متاسف شدم که شب گذشته خبر استعفای دکتر رضا تقی زاده یکی از اساتید دانشگاه و چهره های بین المللی و خوشنام را از سخنگویی و همچنین عضویت در کمیته موقت شنیدم. و بسیار متاسف تر آنکه در پشت پرده شنیده میشود که اتهامی به ایشان زده اند که ایشان اصلاح طلب بوده و خواستار بر هم زدن شورا بوده است. به راستی که اتهام زنی جمهوری اسلامی به مخالفانش که اقدام علیه امنیت ملی و نظام جمهوری اسلامی را به عنوان یک انگ به هر کس که خواستار حذف  آن هستند می چسباند، تداعی می کند.

و اما چه کسی مسئول این وضعیت هست؟ از هر که پرسیدم چه از آنهایی که با شورا بودند و چه آنهایی که شورا را ترک کرده اند و آنهایی که هنوز هستند و دل خوشی ندارند با انگشت اشاره رضا پیرزاده و نازیلا گلستان را نشان میدهند. حتی این جمله معروف من که 7 ماه پیش یعنی شهریور 91 گفتم که پیرزاده و گلستان نمیتوانند یک سوپر مارکت را هم اداره کنند اکنون بسیارانی به این جمله پی برده اند.

چرا یک شورا  که ملی است و کلمه ملی بار سنگینی دارد باید خرج دو نفر شخص خاص شود که با استفاده از قدرت نام  شاهزاده  که پشت سرشان هست هر که را خواستند کنار بگذارند و هر که را خواستند بیاورند و هر که را خواستند ببرند و سر آخر هر که را خواستند مقصر و خائن و اصلاح طلب و بهم زننده شورا معرفی کنند و به راحتی کنار بگذارند و در واقع حذف کنند.

چرا بجای این همه فرد استخوان دار و دانا و با خرد سیاسی که به شورا آمدند و استعفا دادند این دو فرد استعفا نمیدهند  و پاسخگوی انتقاد خیل عظیمی از ایرانیان میهن پرست نیستند؟

امروز بر هر ایرانی وطن پرست و آگاه واجب است که این سوال را از نازیلا گلستان و رضا پیرزاده بپرسد که چرا شما استعفا نمی دهید؟ و این سوال از شاهزاده باقی است که نظر ایشان راجع به عملکر این دو فرد چه می باشد.

دوستان عزیز این شورا ملی است  و اگر میخواهید ملی بماند بیایید این سوال را از این دو فرد که همه مشکلات، به شهادت بسیاری، از این دو ناشی میشود بپرسید. ما باید به این روند خاتمه دهیم و شورای ملی را نجات دهیم.

گروهی از یاران  و میهن پرستان پس از رای زنی برای حل این مشکل 4 خواسته اساسی را مطرح کردند :
1-    استعفای رضا پیرزاده و نازیلا گلستان
2-    بازگشت همه استعفا دهندگان،حذف شدگان و همراهان اولیه شورای ملی
3-    دعوت مجدد از گروههایی که منشور را امضا نکرده اند
4-    بازنگری در اجرای نشست اول و مسائل مالی برای شفافیت بیشتر
این چهار خواسته باید در صدر توجهات همه به خصوص شاهزاده قرار بگیرد.
با سپاس
جاوید ایران

با تشکر از سایت نهاد مردمی رای چاپ مقاله :
http://www.nahademardomi.net/index.php/shorayemeli/690-mobarez

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...