۱۳۹۱/۱۲/۲۵

شورای ملی آخرین گام تا نشست اول در پاریس

طبق اخبار منتشر شده از شورای ملی امروز کار ارسال ایمیل به تمامی ثبت نام کنندگان در شورا به پایان رسید و از ثبت نام کنندگان خواسته شد برای شرکت در مجمع عمومی در پاریس یا داشتن حق رای مدارک مورد نیاز را برای این شورا ارسال کنند.

من نیز به عنوان یک ایرانی درون مرز بر عهدی که با شاهزاده عزیز بسته ام استوار هستم و اسکن پاسپورت خود را برای داشتن حق رای ارسال میکنم. در این شرایط حساس که گرگ های جمهوری اسلامی ،تجزیه طلبان و نوکران استعمار و استبداد و شغال های اصلاح طلب و گروههای سنگ انداز در کمین نشسته اند تا این راهی را که شاهزاده برای آزادی ایران به جلو میرود را ناکام کنند وظیفه تمام میهن پرستان و ایران دوستان چه ملی گرا چه هوادار پادشاهی و چه جمهوری خواه هست که او را تا رسیدن به پیروزی یاری کنند.

تا کنون انتقادات بسیاری از روند شورا صورت گرفته که بسیاری نیز توسط خود من بوده است .اما این صحنه دیگر صحنه انتقاد نیست و صحنه عمل است . صحنه ای است که باید نشان دهیم برای آزادی میهن از چنگال اهریمن دشمنی های درون و برون گروهی و اختلافات شخصی را کنار میگذاریم .پس از همه دوستان میخواهم که با ارسال مدارک و یا اگر منشور را تاکنون امضا نکرده اند این کار را انجام دهند. آخرین مهلت ارسال مدارک 1 فروردین 1392 خواهد بود.


برای اطلاعات بیشتر متن زیر بخوانید :


برپایی مجمع عمومی موسس شورای ملی ایران

شنبه ۷ و یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

۲۷ و ۲۸ آپریل ۲۰۱۳

با درود بیکران خدمت شما ایران یاران و پشتیبانان فراخوان ملی

با توجه به استقبال گسترده مردم در داخل و خارج از مرزهای کشور عزیزمان و پشتیبانی شما ایرانیاران گرامی از طرح فراخوان ملی، ونظر به مشارکت  و پشتیبانی شما در ارسال پیام ها، انتقادات و پیشنهادات در پیشبرد روند تشکیل شورای ملی ایران، کمیته موقت هماهنگی امروز این نوید را برای مردم ایران دارد که پس از رایزنی های سازنده بین المللی و همچنین با ارزیابی تازه ترین پیشرفت های تدارکاتی، مجمع موسس شورای ملی ایران در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ برابر با ۲۷ و ۲۸ آپریل ۲۰۱۳ در شهر پاریس برگزار می شود.
بنابراین از علاقمندان به شرکت در انتخابات اعضای مجمع عمومی موسس درخواست می گردد، به موارد و شرایط زیر توجه بفرمایند.
شرکت کنندگان در مجمع عمومی موسس شورای ملی ایران درشهر پاریس، توسط امضاکنندگان منشور پیشنهادی و با رای مستقیم آنها در تارنمای فراخوان ملی انتخاب خواهند شد. همچنین هر سازمان سیاسی امضاکننده فراخوان ملی می تواند یک نماینده به مجمع عمومی موسس معرفی نماید.
امضا کنندگان گرامی فراخوان ملی، لطفا یکی از دو گزینه الف یا ب را انتخاب نمایید:

الف) نامزد شرکت در مجمع عمومی موسس شورای ملی ایران (حضوری یا مجازی) با حق رای هستم.
مشخصات دریافت شده در فرم پرسشنامه، چکیده فعالیت های سیاسی، حقوق بشری، تجربیات حرفه ایی، کاری و فردی به علاوه عکس شما جهت آگاهی دیگر رای دهندگان در تارنمای فراخوان ملی بمنظور معرفی شما نامزد گرامی برای شرکت در مجمع موسس منتشرخواهد شد. مشخصات شخصی مانند ایمیل و تلفن محفوظ خواهد ماند و در هیچ جایی منتشر نمی شود.
یا
ب) علاقمند به مشارکت در انتخابات، تنها برای انتخاب نمایندگان خود در مجمع عمومی موسس شورای ملی ایران هستم  و در مجمع موسس شورای ملی شرکت نمی کنم. 
مشخصات فردی شما محرمانه باقی می ماند و در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نخواهد گرفت، لطفا از مشخصات حقیقی خود در رای گیری استفاده نمایید. استفاده از مشخصات غیر واقعی ممنوع است و مسئولیت احراز خلاف آن برعهده اعلام کننده می باشد.

شرایط داوطلبین شرکت در مجمع عمومی موسس شورای ملی ایران:
·         امضاکننده منشور پیشنهادی شورای ملی ایران در تارنمای فراخوان ملی،
·         داشتن تابعیت ایرانی (سیستم خاک: فرد در کشور ایران متولد شده است، سیستم خون: کسانی که مادر و یا پدر آنها ایرانی است اعم از اینکه در ایران و یا در خارجه متولد شده باشد).
·         دارای حداقل سن ۱۸ سال،
·         شرکت با هویت واقعی خود (نه مستعار) به شکل تصویری و نوشتاری،
مدارک مورد نیاز جهت ارسال به کمیسیون ناظرین ** برای نامزدهای عضویت در مجمع و همچنین رای دهندگان به شرح زیر می باشد:
·         ارسال کپی یک مدرک شناسایی معتبر به همراه عکس (برگه عکس دار پاسپورت یا گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی ملی دولتی و یا گواهی پناهندگی سازمان ملل)،
·         ارسال یک عکس به روز از چهره شما به فرمت الکترونیکی،
·         اعلام نشانی و مشخصات کامل به همراه ایمیل و تلفن سازمان یا نهادی ویا سه نفرمعرف که آشنایی کامل با شما دارند بر اساس یکی از گزینه های زیر:
1.      یک سازمان سیاسی و یا مدنی،
یا
2.      محل اشتغال،
یا
3.      سه معرف معتبر
که شما را در صورت تماس کمیسیون ناظرین تایید نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ارسال به کمیسیون ناظرین برای فقط رای دهندگان به نمایندگان خود برای شرکت در مجمع به شرح زیر می باشد:
·         ارسال کپی یک مدرک شناسایی معتبر به همراه عکس (برگه عکس دار پاسپورت یا گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی ملی دولتی و یا گواهی پناهندگی سازمان ملل)،

**یادآوری ۱: کمیسیون ناظرین یک سازمان بیطرف متشکل از حقوقدانان قسم خورده پایه یک دادگستری کشور فرانسه است.

یادآوری ۲: در تمام روند ثبت نام برای شرکت در مجمع موسس و یا شرکت در انتخابات می بایست، از آدرس ایمیلی که فراخوان ملی را امضا نموده اید برای ارسال مدارک به کمیسیون ناظرین و تکمیل پرسشنامه در تارنمای فراخوان ملی استفاده نمایید. در صورت عدم تطبیق آدرس ایمیل ارسالی به کمیسیون ناظرین و آدرس ایمیل در پرسشنامه تارنمای فراخوان ملی با آدرس ایمیل ثبت شده شما در لیست امضاکنندگان فراخوان ملی، پرونده درخواست شما باطل می باشد.

چناچه شما واجد شرایط  نام برده شده می باشید، مدارک در خواستی به شرح بالا را به کمیسیون ناظرین، ارسال نمایید.
آدرس الکترونیکی کمیسیون ناظرین :

همچنین برای تکمیل فرم پرسشنامه و تعهدنامه در تارنمای فراخوان ملی به لینک زیر مراجعه نمایید:

در صورت تایید برگه های هویت شما از سوی کمیسیون ناظرین به شما پیام الکترونیکی به همراه یک شناسه و رمز عبور برای شرکت در انتخابات ارسال می شود. وظیفه نگهداری و محافظت از شناسه و رمز عبور شما بعهده خودتان می باشد و در صورت بروز هر مشکلی با ایمیل آدرس register@farakhanmeli.org تماس حاصل نمایید.
مهلت ارسال مدارک درخواستی و تکمیل پرسشنامه تا ساعت ۱۲ شب پنج شنبه به وقت تهران اول فروردین ماه ۱۳۹۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۱۳ می باشد.

پاینده ایران
کمیته موقت هماهنگی برای تشکیل شورای ملی ایران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...