۱۳۹۱/۰۹/۰۲

روش سو استفاده وزارت اطلاعات از زندانیان سیاسی برای جمع آوری اطلاعات و روش مقابله با آن

طبق گزارش هایی که به دستم رسیده است و صحبتهایی که با افراد متعدد داشته ام وزارت اطلاعات در قبال آزادی موقت به زندانیان سیاسی پیشنهاد همکاری داده است. یعنی شما آزاد باش ولی دوستان خودت را لو بده و برای ما اطلاعات بیاور . گرچه این روش قدیمی هست ولی بسیارانی را با این تردید مواجه کرده که زندان بهتر است یا آزاد بودن و اطلاعات دادن.

پیشنهادهای اینجانب به دوستان مبارز و آزادی خواه :

1- اگر فعالیت سیاسی میکنید سعی کنید یک نفر معتمد و وطن پرست در خارج کشور ارتباط بگیرید و مشخصات خود را به آن فرد بدهید تا در صورت دستگیری آن فرد اطلاعات شما را به خبرگزاری های جهانی و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان برساند . این کار جان بسیارانی را نجات داده است. در واقع جمهوری اسلامی برایش زندانیان گمنام که هیچ کس را در بیرون ایران ندارند و هیچ اطلاعی از وضعیت آنها در دسترس نیست راحت ترین قربانیان هست که میتواند هر بلایی سر آنها بیاورد.

2-در صورتی که با این پیشنهاد وزارت اطلاعات مواجه شدید که یا همکاری کن یا به زندان برو و ... بهترین راه پر کردن یه فیلم ویدویی از خود از هست . که وزارت اطلاعات همچین پیشنهادی را به من داده است و من قصد همکاری با آنها را ندارم و اگر هرگونه بلایی سر من بیاید متوجه جمهوری اسلامی و این بازجو و... خواهد بود. در این صورت احتمالا شما به زندان فرستاده میشوید ولی دیگر جرات هیچ گونه دست درازی به شما پیدا نخواهد شد. حتما افرادی را در خانواده مطلع کنید که اطلاعات شما را به خارج کشور گزارش کنند.

3-حتی اگر  به زندان افتادید از خانواده و دوستان خود بخواهید که مرتب درباره شما اطلاع رسانی کنند.بدترین حالت برای یک زندانی فراموش شدن هست در این حالت به راحتی هر بلایی را به سر شما می اورند


به امید آزادی ایران و ایرانی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...