۱۳۹۱/۰۸/۲۲

واکنش ها به خواندن سرود شاهنشاهی در برنامه " شعر یادت نره" از سوی رسانه های جمهوری اسلامی ادامه دارد

دو هفته پیش یک ایرانی وطن پرست و یکی از دوستان عزیزم به اسم بابک خسروی در برنامه شعر یادت نره در وسط برنامه سرود شاهنشاهی را خواند.این خواندن سرود با واکنش مثبت وطن پرستان و میهن دوستان که همیشه سپاس گذار خدمات خاندان ایران ساز پهلوی هستند مواجه شد.

این واکنش و استقبال باعث شد که رسانه و سایتها و عوامل جمهوری اسلامی از این حرکت آتش بگیرند .در سایتهای جمهوری اسلامی میتوانیم به موارد زیر برخورد کنیم.

مثلا سایت بصیرت متعلق به بیت رهبری نوشت :
در جریان یکی از برنامه‌های شبکه ضداخلاقی «من وتو» به نام «شعر یادت نره» یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه، در حین اجرای برنامه و برخلاف روال معمول، سرود شاهنشاهی خواند؛ در ادامه، مجری شبکه من‌وتو با گفتن جمله: «اگر می‌خواهی‌ یک بمب بگذارند و ما رو بفرستند لابه‌لایِ ستاره‌ها، ادامه بده!» تلویحاً از جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و بار دیگر از عناد دست‌اندرکاران این شبکه در برابر نظام جمهوری اسلامی ایران پرده برداشت. گفتنی است شبکه من‌وتو پیش از این نیز با پخش مستند و موسیقی، خاندان منحوس پهلوی را تبلیغ کرده بود که با واکنش مثبت هواداران سنتی سلطنت‌طلب مواجه شد و سیل تبریک از سوی آنان برای عوامل شبکه معاند من‌وتو را در برداشت. این هواخواهی و تبلیغ از سوی شبکه انگلیسی من‌وتو برای خاندان فاسد و مستبد پهلوی، در حالی است که حتی غربی‌ها نیز بر دیکتاتور بودن اعضای این خاندان مهر تأیید زده‌اند و از شخص «محمدرضا پهلوی» به‌عنوان دیکتاتور یاد می‌کنند.
منبع 

یا مثلا سایت هادیان البرز نیز به همین موضوع اشاره میکند.

همه این موراد نشان میدهد که چه ترسی از هواداران پادشاهی وخاندان پهلوی در بین عوامل جمهوری اسلامی وجود دارد.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...