۱۳۹۳/۰۵/۱۰

پنج نکته اندرباب حوادث غزه و واسلامای برخی ایرانیان

تا امروز درباره #غزه و حوادثش سکوت کردم و نگاه کردم .ولی لازم دیدم چند نکته رو بگویم .

1-اگر بخواییم میزان جنایت و قساوت رو بسنجیم در سوریه جنایات بشار و داعش به طور مشترک بسیار بسیار فراتر از جنگ غزه است . پس چرا رسانه های جهانی علاقه ای ندارند که سر بریدن های داعش و جنایات بشار رو نشان بدهند و روی حوادث غزه فوکوس کرده اند ؟

2-موج حوادث غزه چند روز قبل از روز قدس اتفاق افتاد تا بلاخره خوراکی برای راهپیمای روز قدس جور شود.

3- دولت اسرائیل می تواند به راحتی منطقه غزه را تصرف کند و به این بازی همیشگی خاتمه دهد ولی گویا بدش نمی اید یک دشمن همیشگی در کنار خود داشته باشد. اگر عده ای میگویند هزینه اداره کردن غزه بالاست باید گفت هزینه هر موشک و حملات نظامی بالاترین هزینه های هر کشوری است و جایی که پای منافع ملی در میان باشد دولتها باید هزینه دهند !

4-جنگ غزه نشان داد که مسلمینی که به اروپا رفته اند و اروپایان به آنها به چشم کارگران ارزان قیمت نگاه میکردند که حالا در آن سطح پایینی جامعه لفت و لیسی کنند و برای خودشان بچرند و کارهای حقیر ما را انجام دهند اکنون خطرناک ترین نیرو برای همین کشورها شده اند . حوادثی که در فرانسه و سایر نقاط رخ داد میتواند صحه ای بر این موضوع بگذارد.

5-بعضی از ایرانیان عزیز هم که همیشه چشمشان به آیت الله بی بی سی و آیت الله صدای امریکا هست که چه می گویند تا در آن جهت سینه بزنند یا چشمشان به بزرگان چپول است که چه می گویند تا در آن جهت علم بکشند اکنون مشکلات ایران  و فقر و بدبختی ، تجاوز و خیانت و اعتیاد و به تحقیر کشیدن ملت ایران توسط حکومت داعش وار جمهوری اسلامی را فراموش کرده و علم کش غزه شده اند .

منطقی ترین راه حل از نظر من اداره غزه و واگذاری غزه به دولت مقتدر ژنرال السیسی و کشور مصر هست. ایشان به خوبی میتواند این تروریست ها را سر جایشان بنشاند و روابط دوستانه ای را در منطقه پایه گذاری کند . 

۴ نظر:

 1. تا امروز درباره #غزه و حوادثش سکوت کردم و نگاه کردم .ولی لازم دیدم چند نکته رو بگویم .
  ........."

  بالاخره یکی دیگر از سینه زنان پهلوی چی و نوحه خوانان سر قبر نظام منفور و سرنگون شده پهلوی, پس از چند روز سکوت طاقت "مستوری" نیاورد و درست مثل بقیه همپالکیهایش برای کاسه لیسی اسرائیل چند سطری را قلمی کرد که گر چه تازگی نداشته و تکرار خزعبلات سابق اسرائیل هستند, اما ممکن است که با ثبت نام ایشان در صف کاسه لیسان اسرائیل, زمینه را برای کاسه لیسی های آتی فراهم نماید. بالاخص که این روزها بگفته نخست وزیر اسرائیل, ان کشور قلم به مزدان آنلاین هم استخدام میکند تا در ازای خود فروشی و توجیه کشتار غیر نظامیان بالاخص زنان و کودکان غزه توسط اسرائیل, مزد مناسبی هم دریافت کنند.

  ١- ایشان مطابق معمول طرفداران اسرائیل, ابتدا مقایسه ای بین جنایات داعش و دیگر جنایتکاران منطقه ای با اسرائیل میکند تا با طلبکاری, درست به روش جمهوری اسلامی نتیجه بگیرد که جنایات اسرائیل از امثال داعش بیشتر است و در نتیجه با طلبکاری آخوندی بگوید که رسانه های جمعی از روی غرض ورزی با اسرائیل است که بیشتر بر انعکاس جنایات اسرائیل تمرکز نموده اند.
  بگذریم از اینکه جنایات داعش و پوتین و غیره, جنایات اسرائیل را توجیه و قابل قبول نمیکند, اما اساسا اگر ایرادی بر رسانه ها وارد باشد, اتفاقا مسکوت گذاشتن جنایات تا کنونی اسرائیل است. اسرائیل هفتاد سال است که در ان منطقه از جهان مشغول جنایت بر ضد فلسطینیها و ادامه اشغالگری و اعمال آپارتاید است. رسانه های جمعی هم که بیشتر در دست بنگاه ها و گروه های صهیونیستی هستند که تنها کارشان مخفی کردن یا توجیه نمودن جنایات اسرائیل بوده است. این حجم از افشاگری هم نه بخاطر تمرکز اینگونه رسانه ها بر جنایات اسرائیل, که در نتیجه رشد اینترنت و کانالیزه شدن تدریجی ان ان در جهت تبدیل شدن به ستون فقرات شبکه های اجتماعی است. بالاخص پس از بی آبرویی مطبوعات و رسانه های مغرض آمریکایی که با دروغ, جنگ عراق را روی دست آمریکاییان گذاشتند, بخش بزرگی از نسل جوان آمریکایی دیگر از تلویزیونها و مطبوعات آمریکایی روی برگردانده اند و به اینترنت به عنوان منبع خبری نگاه میکنند. این جنایات هم از طریق شبکه های اجتماعی مطرح و افشا شد که دیگر اسرائیل در ان دست بالا را نداشت, بلکه یکی بود مثل بقیه اعضای شبکه های اجتماعی.
  وگر نه تا آنجا که به مطبوعات آمریکایی و بطور کلی, غربی مربوط میشود, این جنایات به مدت هفتاد سال مسکوت گذارده و یا توجیه شد. اتفاقا اگر غرض ورزی انجام شده باشد, این غرض ورزی به نفع اسرائیل بوده است.
  در مقایسه با داعش که جنایاتش یک لحظه هم مخفی نمیماند, اسرائیل هفتاد سال است که از این غرض ورزی مطبوعاتی آمریکا و غرب نهایت استفاده را برده است.

  بند چهارم ایشان از همه جالبتر است. ایشان میفرمایند که:


  ٢- "جنگ غزه نشان داد که مسلمینی که به اروپا رفته اند و اروپایان به آنها به چشم کارگران ارزان قیمت نگاه میکردند که حالا در آن سطح پایینی جامعه لفت و لیسی کنند و برای خودشان بچرند و کارهای حقیر ما را انجام دهند .............................."

  یکی نیست به این پهلوی چی وامانده بگوید که کسی که با مزد پایین کار میکند و کارگر ارزان قیمت به حساب میاید که درآمدی ندارد که بخواهد با ان لفت و لیس هم بکند. لفت و لیس را امثال خاندان پهلوی و کاسه لیسانشان, از جمله دزدان درباری و ساواک و ارتش آریامهری میکنند که پس از پنجاه سال دزدی و غارت مردم فلک زده ایران, پولهای غارت شده را به ینگه دنیا انتقال داده اند و حال مثل آقای رضا پهلوی میتوانند نسل اندر نسل, بدون حتی یک ساعت کار زندگی مجلل و اشرافی با ان پولهای دزدی داشته باشند.

  پاسخحذف

 2. آخرین افاضه ایشان هم اینست که:

  ٥- "-بعضی از ایرانیان عزیز هم که همیشه چشمشان به آیت الله بی بی سی و آیت الله صدای امریکا هست که چه می گویند تا در آن جهت سینه بزنند یا چشمشان به بزرگان چپول است که چه می گویند تا در آن جهت علم بکشند اکنون مشکلات ایران و فقر و بدبختی ، تجاوز و خیانت و اعتیاد و به تحقیر کشیدن ملت ایران توسط حکومت داعش وار جمهوری اسلامی را فراموش کرده و علم کش غزه شده اند ......."

  شما انصافا باید آخرین کسی باشید که از این "چپولها" ایراد میگیرید. اگر چه برخی از این چپولها در خدمت نظام ولایی هستند, اما بخشی دیگرشان در زیر سایه دزدان پهلوی چی مشغول ارائه سرویسهای خودفروشانه و خائنانه به نوه رضا قلدر و دیگر دزدان پهلوی چی بوده و هستند. از نیکخواه و جعفریان بگیرید که در خدمت حزب رستاخیز و در جهت توجیه سیاستهای خائنانه شاه خدمت میکردند گرفته تا امثال نادره افشاری و الهه بقراط و شاهین فاطمی که راه خیانت به مردم و نوکری خدمتگزاران تاج به سر غرب را پیش گرفتند.
  از ان گذشته خیلی پر و پاچه ارباب سابق پهلویها را نگیرید. هر چه باشد خیلی حق دارد به گردن رضا قلدر و زاد و رودش, بهمراه خیل دزدان و کاسه لیسانشان. ضمن آنکه انگلستان و بلندگوی ان, یعنی بی بی سی, مسئول افشای وسیع جنایات اسرائیل نیستند. همانطور که قبلا هم اشاره کردم, این اینترنت است که امکان این افشاگری گسترده را فراهم نمود.

  اما راه حلی که ارائه کرده از همه جالبتر است. ایشان میفرمایند که:

  "منطقی ترین راه حل از نظر من اداره غزه و واگذاری غزه به دولت مقتدر ژنرال السیسی و کشور مصر هست. ایشان به خوبی میتواند این تروریست ها را سر جایشان بنشاند و روابط دوستانه ای را در منطقه پایه گذاری کند . "

  وقتی که دنبالچه های شعبون خان جعفری بخواهند راه حل ارائه دهند, از این بهتر نمیشود. میخواهد منطقه ای را که مطابق قراردادهای سازمان ملل به کشور فلسطین تعلق دارد به مصر واگذار نماید. یکی باید به این ابله سلطنت چی بگوید که اگر واگذاری این منطقه اساسا امکانپذیر بود که آنرا خود اسرائیل میگرفت. وقتی که خود اسرائیل از این منطقه خارج شده که نمیایند این منطقه را به مصر یا کشور دیگری واگذار نمایند. جالب است که یادش هم میرود که در بند ٢ خودش گفته بود که اسرائیل از وجود یک منطقه بحران خیز در غزه استفاده هم میبرد که در اینصورت معلوم نیست که چرا اسرائیل باید این منطقه پرمنفعت را از دست داده و آنرا به یک منطقه آرام تبدیل نماید که منافعش هم بخطر بیفتد

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما که اینقدر خوب مینویسی توصیه میکنم وبلاگ نویسی را شروع کنی دوست عزیز

   حذف
 3. گفتی چرا همه تمرگز مکردن رو جنگ غزه من بهت می گم چرا
  چون اسرائیل رفته به جنگ بچه ها و غیر نظامی ها اما تکلیف داعش و اسد مشخصه هر دو نظامی هستن
  ...
  شنیدم سی سی هم کاسه لیس درجه یک غربی هاست توله سگ رضا لاشخور هم همین طور بود
  برم کاسه غربی رو بیارم بلیسی

  پاسخحذف

پدر، می دانم که به کجا رفته ای/نادر ایرانی

  نوشته ای از نادر ایرانی برای درگذشت پدر جناب مهدی میرقادری  پدر ! می دانم به کجا رفته ای .. می دانم چه کسی تو را با خود برده است .. اما چه...