۱۳۹۳/۰۱/۱۴

تابوی سکس در جمهوری اسلامی و نگاهی به آموزش تولد کودک در مدارس کشورهای اروپایی

در حکومت جمهوری اسلامی همه چیزشان به مانند همه چیزشان است . در همه مسائلی که جمهوری اسلامی ممنوع کرده است به صورت مخفی یا آشکار ولی با شدت و حدت بیشتری در بطن جامعه اتفاق میافتد و در همه مسائلی که جمهوری اسلامی تشویق می کند به مانند اسلام و مسلمانی هر روز شاهد ریزش های زیادتری در جامعه و به خصوص در نسل جوان امروز هستیم.

حالا بیاییم و مساله سکس را بررسی کنیم. مساله ای که از همان اول انقلاب تابوی بزرگ ملایان بوده و بر مردم تحمیل می کردند. ملایان فاسدی که هر کدام چندیدن زن و چندین صیغه داشته و دارند و از پس و پیش با بسیارانی ارتباط مخفی دارند ولی برای جامعه نسخه می پیچند.

شدت گذاشتن بر روی مساله سکس که از سلاح های سرکوب و کنترل جامعه برای دریافت پول بیشتر همانند ایجاد مراکز فحشای اسلامی یعنی صیغه خانه ها و ... هست و حکومت از این راه پول های بسیار بدست می آورد و برای حفظ ظاهر در دنیا پز اسلام شیعی را خواهد داد  که بله ما همه چیزمان درست است.

اگر پیرامون خود را نگاه کنید میفهمید که در این 35 ساله مساله سکس چه مساله پر حرارتی بین ایرانیان بوده است.  فقط با سر زدن به آمار گوگل که چه کلماتی جستجو شده است و بیشترین میزان جستجوی سکس از کدام کشورها بوده است متوجه می شوید که کشور ایران تحت حاکمیت اسلامگرایان و جمهوری خواهان که همان جمهوری اسلامی است چه رکوردهایی زده است.

میزان بالای تجاوز ، میزان بالای سکس در بین پسران در مدارس راهنمایی و دبیرستان و برداشته شدن پرده بکارت بسیاری از دختران حتی در سنین ابتدایی ، سکس پدر با دختر و پسر با مادر و خواهر با برادر ، میزان بالای آمار طلاق به علت روابط خارج از ازدواج زوجین و ... همه دستاوردهای درخشان جمهوری اسلامی بوده است. نیاز نیست چراغ برداریم و این آمار را ببینیم کافی پیرامون خود را ؛ مدارس خود را ؛ دادگاههای خانواده و انقلاب خود را  ، بیمارستان ها و مراکز درمانی خود را نگاه کنیم.

در کل ما با یک جامعه رو به رو هستیم که چه زن و چه مرد ، چه پیر و جوان با یک عقده جنسی حل نشده در درون خود رو به رو است .

حال به کشورهای غربی و دموکراتیک دنیا نگاه میکنیم که بانگ اسلام خواهی و مسلمانی سر نمی دهند و از بام تا شام بر طبل عفاف و حجاب نمی کوبند . این یک نمونه کتاب درسی کودکان هست که به آنها نحوه تولد کودک و طریقه درست شدن یک کودک را با عکس بیان می کنند. این جوامع دارای زندگی سالمی هستند ، عقده های جنسی در میان آنها از بین رفته و جای خود را به پیشرفت و رفتن به سمت حل مشکلات بشریت داده است .
۲ نظر:

  1. چه قدر اون زنه شبیه مادر خامنه ایه که وقتی خامنه ای از تو سوراخ ننش زده بیرون با شدت هرچه تمام تر بلند گفته : یــــــــــــا عـــــــــــلــــــــــــی !

    پاسخحذف
  2. آفرین لعنت بر خامنه ای و دار و دسته اش!

    پاسخحذف

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...