۱۳۹۲/۰۸/۰۴

دولت تدبیر و امید رکورد اعدام را شکست : حبیب الله گلپری پور زندانی سیاسی اعدام شد

دولت حسن روحانی که با عوام فریبی روی کار آمد و پورمحمدی قاتل را وزیر دادگستری قرار داد اکنون در گرفتن جان انسانها نیز گوی سبقت را ربوده است. امروز زندانی سیاسی حبیب الله گلپری پور به جرم داشتن چند کتاب بازداشت شده بود به چوبه دار سپرده شد و بازهم ننگ دیگری را برای جمهوری اسلامی به ارمغان آورد.

رکورد اعدام ها بعد از به روی کار آمدن حسن روحانی شکسته شده و حسن روحانی این چنین میخواست زندانها را خالی کند .

حال جالب است عده ای ماله کش به راه افتاده اند که اعدام و زندان و حصر و حبس دست دولت نیست باید از آنها پرسید که انتخاب وزیر دادگستری که دست دولت است ، انتخاب وزیر اطلاعات که دست دولت است . اگر اینها هم دست دولت نیست و اقتصاد هم که درست نشده پس شما غلط کردید ملت را تشویق به رای دادن کردید ؟ چه فرقی هست که الان سعید جلیلی رئیس جمهور بود یا حسن روحانی . مگر  چیزی از جنایات رژیم جمهوری اسلامی کم شده است.

اگر حتی دولت توان جلوگیری حبس و اعدام ندارد لال هم نباید بماند و مردم را به اعتراض فرابخواند و از تریبون هایی که در اختیار دارد نسبت به این رفتار قوه قضایه اعتراض کند. ولی سالی که نکوست از بهارش پیداست و وقتی پورمحمدی قاتل وزیر دادگستری میشود یعنی آمده تا اعدام های دوران طلایی امام را راه بیاندازد .


۲ نظر:

  1. سیاست سبزیون بنفش = اعتراض کردن و حقوق بشر و آزادی اجتماعی سیاسی و رفاه حق خودیها و حمایت بی‌ چون و چرا از دولت و شرکت در انتصابات و رو حق غیر خودیها،به همین سادگی‌!مثلا منفی‌ دادن به لینک دست کبود شده زهرا(س) بی‌ شرفی و بی‌ غیرتی‌ و بی‌ ناموسی ولی‌ منفی‌ دادن به اعدام یک انسان بی‌ گناه حق طبیعی هر کاربر و کاملا در چهار چوب دمکراسی انجام می‌شه!همین کاربر زیگورات برای مرخصی (نه آزادی)چند روزه مجید توکلی که ۴سال بی‌ دلیل زندان بود و با کلی‌ شرط و شروط و وثیقه و تعهد چند روزی آزاد شد کمپین روحانی مچکریم راه انداخته بود ولی‌ اینجا با شارلاتانی تمام میگه به روحانی مربوط نیست!

    همهٔ ارکان این حکومت از اصول گرا و اصلاح طلب و محافظه کار و چپ و راست سر و ته یه کرباس هستند و دروغ‌ و جنایت و خیانت و دزدی و ایران ستیزی و تحمیق و سؤ استفاده از مردم در ذات اینها نهادینه شده و هر کدام وظیفه کنترل و سرگرم کردن و سواری گرفتن از یک بخشی از جامعه رو به عهده گرفتند و مردم ساده لوح ایران هم متاسفانه گول این نمایش‌ها رو میخورند و فکر میکنند با حمایت از اصلاح طلب و سبز و بنفش دارند با حکومت مبارزه میکنند غافلند از این که همه اینها شاخه و زیر شاخه مجموع و هرم ولایت هستند.

    پاسخحذف
  2. وامپیر خون آشام تاریخ, نوشداروی خود را از کاسه سر شهیدان نوش میکند!

    کارل مارکس

    پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...