۱۳۹۲/۰۷/۱۹

سکوت جین پوشان بنفش در مقابل طرح تجاوز به کودکان (ازدواج با کودک خوانده)

جین پوشان بنفش طرفدار روحانی که کار را به جایی رسانده بودند که برای اثبات جین پوشی شرت جین خود را هم در فیس و بوک و تویتر به نمایش گذاشته بودند و کمپین ها راه انداختند اکنون در مقابل یک طرح که در واقع طرح تجاوز جنسی است که اسلامیون در طویله اسلامی آن را تصویب کردند و در طویله نگهبان هم تصویب شد  سکوت محض کرده اند.


نمایندگان طویله اسلامی که در واقع برای آلت جنسی خود و آخوندها و سایر انسانهای بی وجدان و مخصوصا اسلامیون قانون گذاشتند که بروند هم مادر را بگیرند هم به دختر کوچکش تجاوز کنند قانون ازدواج سرپرست با کودک خوانده را تصویب کردند و در این میان از حسن روحانی کلید ساز تا بقیه بنفش های فیس بوک و تویتر و مخصوصا ماله کشان خارج کشور خفه قان محض گرفته و سکوت کردند .

باری این انسانها شایسته  بزرگترین ننگها هستند . زیرا فقط در جهت ماندگاری اسلامیون و تجاوز به خواهر و مادر و دختر خود گام برمیدارند.

بارها گفتیم و بازهم میگوییم تنها راه نجات مردم از چنگال اسلامیون نابودی کلیت و تمامیت این حکومت است زیرا اقلیتی شهوتران و قاتل و متجاوز 35 سال است که کشور ما را اشغال کرده اند و تا روزی که کشور از چنگال این قاتلان آزاد نشود ایران نجات پیدا نخواهد کرد.

۵ نظر:

 1. معلومه هنوز از عصبانیت رای مردم شبها خواب به چشمات نمیاد که هنوز داری جیغ بنفش میکشی . خب برو پهلو حسین بازجو دوتایی از عصبانیت با هم جیغ بکشید

  پاسخحذف
 2. بد سوختی داداش ! شماها فکر کردید کی هستید؟! برو دست و پای شازده کوچولو رو ببوس زر مفت نزن ! "مبارز نستوه"! ای شاشیدم توی این مبارزه شما خارج نشین ها !

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بشاش به غیرت نداشته ات

   حذف
  2. آقا این کثافت پرستها کار اشتباهی نمیکنند اینها دارند از اون پیغمبر بچه بازشان که به زن پسر خوانده خود هم رحم نکرد پیروی میکنند اینها همان تفاله های علی قاتل ببخشید حضرت علی قاتل هستند نسل کثیف اینها را باید با اسید پاک کرد تا دیگر بر نگردند آماده نبرد میشویم

   حذف
 3. ba in mozdooran haroomzade zir khab akhond bahs nakon aghaye nastooh
  inha hame zir khab akhondan o sighe molla
  kareshoon ham faghat shashidan o goh zdan be khod o keshvar hast
  divert kon be chp ya rast
  :)

  پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...