۱۳۹۰/۱۰/۲۴

یکی از بزرگترین جلسات تاریخ پالتاک با حضور شاهزاده رضا پهلوی و نکات جلسه


دیشب شاهزاده رضا پهلوی میهمان طیف چپ در پالتاک تالار انجمن سخن بود.مسئول برگزاری جلسه اقای جشمت رئیسی از فعالین چپ کارگری قبل از انقلاب بود .
نمایی از رومهایی که صدا را بازپخش میکردند در تصویر زیر میبینید.تالار اصلی دو ساعت زودتر از جلسه باز شد و ظرف گذشت 30 دقیقه کل ظرفیت تالار یعنی 500 نفر پر شد به نحوی که وقتی شاهزاده خواستند وارد تالار شوند جا برای ایشان نبود وعده ای ای دی های خود را از تالار خارج کردند تا شاهزاده توانست وارد تالار شود .

ادمینهای اتاق مجبور به باز کردن اتاق شماره 2 شدند که بازهم ظرف ده دقیقه ظرفیت این تالار نیز پر شد! اتاق شماره  3 نیز باز شد که آن هم ظرف مدت کوتاهی پر شد .
در این مدت هواداران شاهزاده و وطن پرستان دیگری به یاری شتافتند و تالارهای خود را به صورت داوطلبانه باز کردند تا هر کسی که امده بود تا صدای جلسه را بشنود از این امر محروم نماند.

ما نیز تالار ایران - هواداران شاهزاده رض پهلوی را باز کردیم و صدا را در این تالار برای علاقه مندان پخش کردیم.

همانطور که گفتم راس ساعت 10:30 شاهزاده وارد تالاراصلی شدند و مورد استقبال هم میهنان قرار گرفتند اینقدر میزان فرستادن گل و قلب در داخل تالار زیاد بود که دیگر مجالی برای خواندن تکست نمانده بود و حتی ای دی های رنگی هدایایی را برای شاهزاده ارسال میکردند و ابراز احساسات خود را از اینکه شاهزاده در جمع انهاست نشان میدادند. اینقدر این ابراز احساسات زیاد بود که ادمینها مجبور به بستن تکستهای کاربران شدند تا سرعت تالار کم نشود. به قول عزیزی اینقدر جمعیت زیاد شده بود که سرورهای مسنجر پالتاک در مرز سوختن بود.
جلسه علاوه بر پالتاک از اسکایپ ,یاهو مسنجر ,بیلوکس و چند رادیو اینترنتی نیز پخش میشد .

از محتوای جلسه و سوالات اقای رئیسی و جوابهای شاهزاده در وبلاگهای دیگر بسیار صحبت شده است و میشود اما جمله ای که شاهزاده گفت و حاضران را بسیار احساسی کرد  این بود : در راهی که برای مبارزه با جمهوری اسلامی برداشته ام محکم و استوار هستم  مگر اینکه جمهوری اسلامی بتواند مرا با یک گلوله بکشد یا با طریقی مرا از پای در اورد.:(

و جمله ای از اقای رئیسی  مسئول جلسه و فعال سیاسی  چپ که سلها نیز بر علیه شاه جنگیده نقل میکنم :کاش همه ساسیون ما تواضع شفافیت صراحت شما را داشتند

صدای جلسه را میتوانید از اینجا بشنوید

۱ نظر:

  1. زیاد جوگیر نشو رفیق. ما از جوگیری به اینجا رسیدیم.

    پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...