۱۳۹۲/۰۵/۲۵

تو دهنی حسن روحانی به کسانی که چهار سال پیش گفتند رای ما کجاست؟

امروز روزی بود که روحانی چهره واقعی خود را نشان داد. چهره واقعی که چندین ماه بود میهن پرستان بر آن تاکید داشتند و او را روباه بنفش نام گذاری کرده بودند. این روباه بنفش که موفق به فریب مردم و به قولی خریدن وقت برای جمهوری اسلامی شد امروز سخنانی را در مجلس در رد تقلب و همچنین سرزنش کسانی که برای بازپسگیری رای  به خیابان آمده بودند گفت  و آنها را اردوکشان خیابانی نامید. وی همچنین سخنان خامنه ای رو دوباره در مجلس بلغور کرد و به خورد رای دهندگان 92 داد . 

به خود و همه 20  میلیون (آمار دولتی و 35 میلیون آمار  رسمی ) نفر از کسانی که این انتصابات مضحک را تحریم کرده و برای اینها مشروعیت پدید نیاوردیم افتخار میکنم. شاید این محک هم لازم بود تا یکبار دیگر مردم ما نسل این جانوران را بشناسند  و تجربه تلخ گذشته را بیاد بیاورند . خوشحالیم که به خون ندا ها و سهراب کسانی که اکنون حسن روحانی آنها را اردوکشان خیابانی می نامند وفادار ماندیم و وفادار خواهیم ماند تا روزی که انتقام خود را از تک تک این جنایت کاران بگیریم. اینها با علم کردن نام پورمحمدی میخواهند ما را از جنایات بزرگ جمهوری اسلامی دور کنند. جنایات بزرگ را در واقع روباه بنفش کلید ساز یعنی حسن روحانی انجام داده است و از احساسات یک ملت سو استفاده کرده و با دادن وعده های دروغین همچون آزادی زندانیان سیاسی ،بازکردن فضای کشور ، درست کردن وضع افتصادی در 100 روز و از این قبیل فریبها رای عده ای ساده دل را کسب کرد و به راحتی به آنها خیانت کرد. 

این امتحانی بود جلوی میهن پرستان و افتخار میکنیم که در این امتحان پیروز شدیم. 

سخنان روحانی در مجلس امروز بدین شرح بود : 

روحانی در سخنان خود در دفاع از عباس آخوندی٬ وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت که افتخار می‌کند وی در دیدار با علی خامنه‌ای اعلام کرده که در انتخابات سال ۸۸ «تقلب» نشده است.
وی اظهار کرد: «آخوندی این شهامت را داشت که در آن سال‌های حساس در حضور رهبری بگوید که نه تنها تقلب نشده بلکه در انتخابات ایران امکان تقلب وجود ندارد.»

وی همچنین از اعتراض‌های خیابانی به نتیجه انتخابات سال ۱۳۸۸ همچون علی خامنه‌ای با عنوان «اردوکشی خیابانی» نام برد 

زمانی که خرمشهر نه تنها آب داشت بلکه سرویس مستقیم به نیویورک آمریکا میفرستاد

خرمشهر  زمانی که خرمشهر نه تنها آب داشت بلکه سرویس مستقیم به نیویورک آمریکا میفرستاد. چه کردید که این گونه گشتید خار؟