۱۳۹۲/۰۹/۲۶

اندرباب اصلاح طلبانی که نمی توانند خود را اصلاح کنند بعد جامعه را می خواهند اصلاح کنند (افتضاح ابراهیم نبوی در بلژیک)

سید ابراهیم نبوی امروز در فیس بوک خود عکسهایی گذاشته که آی مسلمان ها به دادم برسید که بردند و کشتند و به یغما بردند دار و ندار زندگی ام را .
عکسی از استاتوس نبوی که بعد از چند ساعت پاک کرد .

نبوی از این خبر میدهد که به علت بدهی به بیمارستان دارند سیستم های خانه اش را میبرند ولی ماجرای اصلی به چه صورت است ؟ در کشورهای دموکراتیک غربی معمولا هزینه بیمارستان اگر تا چند هزار دلار هم باشد قسمت اعظم هزینه را دولت متقبل میشود و قسمت کوچکی را به عهده طرف می گذارد. اگر طرف این را نداشت همان قسمت کوچیک مثلا 1700 دلار را قسط بندی کرده که در ماه هزینه ناچیزی را بپردازد و اگر آن را هم نداد او را به کار مجانی برای سوسیال میفرستد. در صورتی که کلیه این راهها را فرد بدهکار انجام نداد در حد بدهی دولت اموال او را مصادره میکند.

حال یکی از سید ابراهیم نبوی این سوال را بپرسد شما که در یک کشور مدرن زندگی میکنی و هزینه عملت حداقل بالای 50  هزار دلار معادل 150 میلیون تومن بوده و از تو خواسته شده فقط  3 میلیون آن را قسطی  آن چیزی معادل 200-300 هزار تومن در ماه بدهی یا برای دولت کار کنی این چنین با آبروی ایران و ایرانی بازی میکنی و باسن مبارک خود را زمین زده ای  نه سر کار میروی و این چنین در سرزمینی دموکراتیک قانون شکنی میکنی  پس لطف کن به همین کشورت که تحت جمهوری اسلامی و دولت مطبوعت یعنی دولت حسن کلید ساز اداره میشود برگرد و این چنین با آبروی ایرانیان بازی نکن .

کامنت دوم ابراهیم نبوی که بعد از پاک کردن کامنت اول نوشت  :


جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...