۱۳۹۶/۰۵/۱۶

علت دشمنی رژیم آخوندی با مسعود شجاعی در چیست؟

همانطور که شنیده اید در روزهای گذشته خبر بازی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در مقابل تیم باشگاهی موکابی اسرائیل خبر ساز شده و آخوندها و بچه آخوندها و عوامل آنها همه در بوق و کرنا کرده اند که مسعود شجاعی و حاج صفی کار غیر اخلاقی انجام داده اند. اما علت نفرت آخوندها از شجاعی این مساله نیست.

مسعود شجاعی در سال 88 زمانی که مردم ایران در خیابان بودند به علت همراهی و همسویی با ملت ایران با دستبند سبز در یکی از بازی های تیم ملی حاضر شد و این عکس او خاطر ساز شد.

پس از آن در مصاحبه ای که با رادیو فردا داشت از فساد در فوتبال و همچنین تجاوز به کودکان در مدارس فوتبال پرده برداشت و بخاطر همین امر برای او کمیته اخلاقی تشکیل دادند. تصویر زیر مربوط به مصاحبه مسعود شجاعی و رادیو فرداست:

در اینجا می توانید روزنامه تسنیم را ببینید که در باب احضار شجاعی به خاطر این مصاحبه خبری انتشار داده است.

پس از آن مسعود شجاعی در دیدار با روحانی خواستار ورود بانوان ایرانی به استادیوم شد و این موضوع نیز  خبر ساز گردید. و در آخرین موضوع بازی او مقابل تیمی از اسرائیل بوده است که به قولی خط و مرزهای جمهوری اسلامی را زیر پا گذاشته است.

اما جالب هست بدانید جمهوری اسلامی که خود را مدافع مردم فلسطین می داند و برای آنها یقه می دراند تیم ملی فوتبال فلطسین حاضر به بازی مقابل تیم ملی فوتبال ایران نشد ولی در مقابل اسرائیل بازی دوستانه انجام داد.
و جالبتر اینکه بدانید
شعبان، درویش، ابوصالح، اغبریا، غنایم و ابوناهیه از جمله بازیکنان تیم ملی فوتبال فلسطین هستند که در لیگ اسراییل بازی کرده‌اند.

همه ما به خوبی می دانیم که جمهوری اسلامی در 2 رویی شناخته خاص و عام است و این موضوع دشمنی با اسرائیل نیز از آن 2 رویی تاریخی جمهوری اسلامی است.

ما در کنار مسعود شجاعی دلاور شیرازی ایستاده ایم و او را حمایت خواهیم کرد.

برنامه زنده ای در این باب نیز برگزار کردم که از اینجا می توانید ببینید:
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

پدر، می دانم که به کجا رفته ای/نادر ایرانی

  نوشته ای از نادر ایرانی برای درگذشت پدر جناب مهدی میرقادری  پدر ! می دانم به کجا رفته ای .. می دانم چه کسی تو را با خود برده است .. اما چه...