۱۳۹۵/۰۸/۲۲

سیاست های جدید دولت کانادا در قبال پناهنده های ایرانی

خوب یادم هست زمانی که دولت لیبرال جاستین ترودو در روی کار آمد عده از ایرانیان و بخصوص پناهندگان ایرانی بشکن و بالا مینداختند که دیگر با آمدن این دولت لیبرال برای ما گلستان می شود ، اکنون همه ما را به کانادا می برند چون این دولت طرفدار پناهنده و طرفدار حق زنان و همجنسگرایان است .
عده ای دیگر از هموطنان مقیم در کانادا نیز بشکن می زدند که ببینید جاستین ترودو چه خوب می رقصد ، چه خوشتیپ هست ، آمده فلان کرده و بهمان کرده که گویا اداره مملکت به خوب رقصیدن و خوشتیپ بودن است .
جاستین ترودو
خوب یادم هست که در همان سال 2015 که  انتخابات کانادا بود بارها بر این موضوع تاکید کردم که آمدن این دولت جدید جز ضرر برای ایرانی ها چیز دیگری ندارد ، چون که دولت قبلی کانادا از حزب محافظه کار به رهبری  جناب استفن هارپر همیشه پشت ملت ایران ایستاده بود ، سفارت جمهوری اسلامی و سفارت خودش در ایران را تعطیل کرده بود و هر ساله علیه جمهوری ننگین اسلامی بیانیه در بخش حقوق بشری سازمان ملل متحد به تصویب می رساند.  و حتی بیشترین تعداد پناهنده ایرانی که از چنگ جمهوری اسلامی گریخته اند را دولت استیفن هارپر به کانادا آورده است .
استیفن هارپر
اکنون پس از گذشت بیش از یکسال از روی کار آمدن "جاستین ترودو" سیاست هایی همچون گفتگو با جمهوری اسلامی و .. بر روی کار آمده و از سوی دیگر تعداد بیشمار از پناهنده های ایرانی که پرونده آنها ماههاست به سفارت کانادا فرستاده شده یا به آنها رسیدگی نمی شود یا توسط سفارت با آنها تماس گرفته شده و از آنها خواسته اند که پرونده خود را پس بگیرند یا تا سال 2018 میلادی منتظر بمانند. در این میان چون بیشتر کیس های مربوط به همجسنگرایان ، ترنسکشوال ها و ..  که کلا در خانواده ال جی بی تی ها می گنجند را به روش سنتی کانادا بر میداشت شامل این موضوع شده اند . بسیاری از این افراد بیش از 18 ماه منتظر رسیدگی بوده اند ولی با این پاسخ رو به رو شده اند که یا پرونده خود را پس گرفته و یا تا سال 2018 منتظر بمانید .


متاسفانه وقتی ایرانیان عزیز عقل و چشم خود را به رسانه های الیت جهانی همچون بی بی سی و ... می دهند و افرادی مثل خود من و دوستان که بلندگوهای لازم برای رساندن اطلاعات صحیح به مانند این رسانه ها نداریم همیشه فریب ظاهر سازی ، واژه سازی و ... را میخورند و نتیجه کار این چنین میشود که می بینید.

امیدوارم از این پس فریب ظاهر سازی و واژه سازی این رسانه ها رو نخوریم و با عقل خود قضاوت کنیم . 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...