۱۳۹۵/۰۶/۲۰

سو استفاده رسانه های نفاق افکن از دستگیری شیراز تحت عنوان " در قفس کردن اتباع بیگانه"

در 2 روز گذشته دستگیری در سطح استان فارس تحت عنوان  " برخورد با سارقین و ارازل و اوباش " انجام شد و تعداد زیادی دستگیری در این باب صورت گرفت . این مورد اولین مورد از این سری دستگیری ها نبوده و مسلما آخرین آن نیز نخواهد بود ولی موضوعی که توجه من را جلب کرد هیاهوی رسانه ها عمدتا به سرکردگی بی بی سی فارسی و رسانه های کمونیست -گلوبالیستی در این باب بوده است که بشتابید که افغان های بیچاره را دستگیر کرده و در قفس انداختند .

آنها برای آب و تاب  دادن به این خبر خود از یک عکس با زوایه بسته استفاده کرده که می توانید در زیر ببینید . در این عکس یک سری پارتیشن جدا کننده فلزی است و روی آن نوشته شده است " اتباع بیگانه" یعنی مربوط به سارقین خارجی یا همان سارقین و اشرار افغان شده است که در کنار سارقین و اشرار دستگیر شده ایرانی  در استان فارس نگهداری می شوند .

عکس استفاده شده در سایت بی بی سی و بقیه سایتهای گلوبالیست -کمونیست

 در زیر نیز میتوانید یک عکس از نمای دیگر ببینید که دستگیری ها در پارتیشن فلزی بوده و قفسی در کار نیست


در زیر هم یک فیلم مربوط به مصاحبه صدا و سیما از این دستگیر شدگان هست :
حال پرسش اصلی اینجاست :
اگر دستگیری بد است چرا شما به آن ایرانی های دستگیر شده نمی پردازید و فقط با زدن اتهام دروغ مساله در قفس کردن را بزرگ نمایی کرده اید ؟  اگر میخواستند کل افغانی هایی که در ایران هستند را در قفس کنند که باید یک استان ایران را خالی و قفس می ساختند .

در ایران نزدیک به 3 میلیون افغانستانی زندگی می کنند که همزبان ما بوده هستند و کشور ما حدود 40 سال است که میزبان آنها بوده است ، در این سالها هم از طرف دولت و بعضا ایرانی ها و هم از طرف افغانستانی ها در حق یک دیگر ظلم هایی شده است ، اخباری از سرقت و تجاوز و .... از طرف افغانستانی ها و از یک سو رفتار نامناسب برخی ایرانی ها در این سالها به گوش ما رسیده است ولی باید انصاف را رعایت کرد که کشوری مثل ایران که از نظر اقتصادی ضعیف است و در بسیاری موارد برای خود ایرانی ها نیز کار فراهم نیست  در این همه سال میزبانی این عزیزان را داشته است و از سوی دیگر عزیزان افغانستانی در این کشور کار کرده و زحمت کشیده و بسیاری نان بازوی خود را خورده اند .

پس بهتر است بجای تن دادن به صحبت هایی رسانه هایی که قصد آنها تفرقه است با عقل و خرد خود قضاوت کنید تا بهتر بفهمید که جریان کار از چیست .

در پایان اضافه کنم که علت اصلی تمام این بدبختی ها نیز جمهوری اسلامی است . حکومتی که نتواند شغل لازم را برای جوانان فراهم کند و هر روز به درصد بیکاران جامعه اضافه شد  جوانان را وادار به رفتن به سمت فروش مواد مخدر ، سرقت و دیگر راههای برای تامین نان شبشان می کنند . در حکومتی که آقازاده های و دانه درشتهای رژیم در کاخ های خود می نشینند  و مال ملت را میدزدند کشور را به سمت فسادی می برند که این میزان سرقت و فروش موادر مخدر در آن دیده می شود .
تا ما یک حکومت  مردم گرای ملی در این کشور ایجاد نکنید و این فساد اقتصادی را ریشه کن نکنیم وضع به همین سو ادامه خواهد یافت . 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...