۱۳۹۴/۰۹/۰۶

اندرباب حمایت از کمپین بین المللی "من دیگر مسلمان نیستم چون "

چندی است در فضای مجازی کمپینی به راه افتاده با نام "من دیگر مسلمان نیستم چون " و از همه کسانی که از این دین مبین و آسمانی خسته شده اند  خواسته است که با یک دلیل علت خروج خود را از اسلام بیان کنند و تصویر خود را به اشتراک بگذارند.

I am ExMuslim Because 
در این مدت بسیاری از مسلمانان سابق از آسیای جنوب شرقی و هند و بنگلادش گرفته تا خاورمیانه عراق و ایران و بیابان های عربستان و آفریقا و نیز مسلمین سابق جان بدر برده در اروپا به این کمپین پیوستند.

من نیز با این دلیل که  "اسلام کشور من را نابود کرد "  پیوستنم را به این کمپین اعلام میکنم. شاید اگر حکومت جمهوری اسلامی در ایران  روی کار نمی آمد و این جنایات ، دزدی و تجاوز و مال مردم خوری که آخوندهای اسلام مدار و وارثان دین در حق این مردم و این کشور انجام نمیگرفت من نیز امروز یک مسلمان معتدل به سبک و سیاق زمان شاهنشاه بودم که هم عرقم را میخوردم و هم برای حسین شهید گریه میکردم. هم ماه رمضان روزه ام را میگرفتم و هم در دیسکویی لحظاتی چند به شادمانی می گذراندم . اما روی کار آمدن جمهوری اسلامی و تجربه یک نظام اسلامی باعث شد که من و میلیون ها نفر ایرانی دیگر به مانند من با ذات  اسلام و ذات علمای اسلام آشنا شویم  و شاید این بزرگترین خدمت جمهوری اسلامی به مردمی بود که 1400 سال اسلام را نمی شناختند.

حال دوستانی که می خواهند به این کمپین بپیوندند می توانند با یک دلیل علت اینکه چرا دیگر مسلمان نیستند را بیان کنند و با هشتگ  #ExMuslimBecause تصاویر و یا نوشته و یا متن را خود را در فضای مجازی انتشار دهند .

جالب هست که بدانید وقتی در تویتر تصویر خودم را با این نوشته انتشار دادم مورد استقبال بسیاری از کاربران تویتر قرار گرفت و حتی چند تویتر چند ده هزار نفره آن را به اشتراک گذاشتند. این نشان از تاثیر کمپین های بین المللی دارد.

آدرس تویتر در اینجا 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...