۱۳۹۴/۰۸/۰۶

اعطای اقامت موقت اروپا به شرط پذیرفتن جلوگیری از بارداری

این روزها  با موج گسترده مهاجرت آوارگان و یا جان به در بردگان کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا به سمت اروپا رو به رو هستیم . این موج ها را از هر لحاظ که در نظر بگیرید ناشی از آسیب آفت اسلام و جنگهایی هست که این آفت بر دوش مردم تحمیل کرده است . مردمی که خودشان نیز به این ویروس دچار گشته اند ولی نمی خواهند و یا نمی توانند این ویروس را رها کنند.  یا در راه این ویروس جان می بازند و یا این ویروس را با خود به کشورهایی که سال ها پیش و در طی انقلاب صعنتی و رنساس از کشور خود بیرون کردند و از قرون وسطی خارج شدند .

حال با این موج پناهندگی چه باید کرد ؟ آیا باید درهای خود را به روی پناهندگان آواره بست و یا باید معضل خاورمیانه را حل کرد ؟ آیا باید دولتهای جهان وارد عمل شوند و یک نظم نوین در خاورمیانه بنیان گذاری کنند و دین را به چارچوب خودش برانند و یا باید مردم منطقه خود را از این موضوع رهایی دهند و به خود آیند.

پاسخ این سوالات کمک شایانی به حل مشکل سیل آوارگان فعلی نخواهد کرد. این سیل به پشت درهای اروپا رسیده ، مقداری از آن وارد اروپا شده و بسیاری از آن هم پشت درها در انتظار ایستاده است.


با توجه به صحبتهای مکرر با دوستان ساکن اروپا ، ترکیه و ایران و آمریکا و همچنین افکار سنجی نظریه های مختلفی در این باب وجود داشت. مثلا یکی از دوستان میگفت که تنها راه این است که از فرد مسلمان که به اروپا آمده بخواهند که همانجا اسلامش را ترک کند و گرنه ورودش غیر ممکن هست . دیگری میگفت کلا در را باید بست و نگذاشت حتی یک نفر نیز از مرزها وارد شود.  دوست دیگری گفت نه خود غربی ها خاورمیانه را به این روز انداخته اند حالا باید تاوانش را هم بکشند.

اما نظریه ای که توسط یک دوست که دستی هم در پزشکی دارد شنیدم و بسیار نیز مناسب بود طرح دادن پناهندگی موقت به شرط پذیرفتن  " عمل جلوگیری از بارداری "  است . در توضیح این طرح می توان این چنین بیان کرد که فرد مذکر با انجام یک عمل ساده پیشگیری از بارداری  واجد شرایط گرفتن اقامت موقت در کشورهای اتحادیه اروپا می شود .  با این عمل هم جمعیت نسبی مسلمین که به این شیوه به اروپا آمده اند تحت کنترل هست و هم عده ای به بهانه فتح اروپا از طریق تولید مثل و غلبه جمعیتی به آنجا نمی آیند و هم کسانی که استاعت مالی و شرایط جسمی و روحی مناسبی ندارند به تولید مثل نمی پردازند و نیز در هر زمان که خواستند به این تولید مثل بپردازند راه آنها باز است با تحویل اقامت موقت خود و یک عمل برگشتی می توانند این کار را انجام دهند و سپس به سرزمین های خود جهت پروروش فرزندان خود بروند .
موج پناهجو

حالا شاید بلافاصله بعد از خواندن این نظریه بوقچی هایی به اسم مدافع حقوق بشر بوق خود را بردارند که آی بچه دار شدن حق طبیعی همه انسانها هست ، آی حقوق بشر زیر پا رفت ، آی اینچنین شد و آنچنان شد. من همینجا می خواهم جواب این بوقچی ها را بدهم که زمانی که کودکان پناهنده در دریاهای مدیترانه و آبهای یونان و ترکیه غرق می شوند شما کجا بودید و چه کمکی می کردید ؟ فقط در سازمان های غیر انتفاعی خود نشسته اید و به لطف پولهای باد آورده فقط بادهای هوا به اسم تز از خود بیرون می کنید.


در دفاع از این حرکت می توان گفت که هم عملی انسانی در قبال پناهندگان نیازمند انجام داده ایم و هم جمعیت و خطر اسلامیزه شدن اروپا را کاهش داده ایم و هم به فرزندانی که قرار بود در سالهای بعد به دنیا می آمدند خیانت نکرده ایم . 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...