۱۳۹۲/۰۳/۰۲

پیوستن آیت الله هاشمی رفسنجانی به جمع نادمان انقلاب را شادباش میگوییم

پیوستن آیت الله هاشمی رفسنجانی به جمع نادمان انقلاب را شادباش میگوییم. سخنان امروز رفسنجانی در جمع اعضای ستاد انتخاباتیش که گفت به هیچ وجه نمیشود افتخارات زمان شاه را نادیده گرفت و در زمان شاه من با یک پاسپورت به سراسر دنیا میرفتم اکنون جرات نداریم زن های خود را با خود ببریم و مورد تحقیر قرار میگرند خبر از عمق پشیمانی ایشان از انقلاب اسلامی دارد که خود پدر خوانده آن بوده اند.

انقلاب این بار نه فرزندش بلکه پدر خودش را هم خورد . از آیت الله رفسنجانی میخواهیم هر چه سریعتر برای دست بوسی و ابراز ندامت به محضر شاهزاده رضا پهلوی  شرفیاب شوند. شاهزاده با اعلام عفو عمومی میدانست که روزی میرسد که تمام این مسئولین و شاید حتی خود خامنه ای نیز از کردار خود پشیمان و به آغوش پر مهر دولت شاهنشاهی ایران بازگردند و به طور هوشمندانه فرمان عفو عمومی را صادر کرد تا کشور ما بدون انقلاب و خون ریزی و حمله نظامی به پروسه دموکراسی دست یابد. همه مسئولین باید بدانند اگر هر چه سریعتر این کار انجام نشود کشور در معرض حمله نظامی وجنگ خانمان سوز و تجزیه قرار خواهد گرفت.


۳ نظر:

 1. آفرین ، آقا یک روز نه این آخوندها که تمام دنیا از اینکه چنین انقلابی برای مردم کم سواد کشورمان در سال ٥٧ تدارک دیدند فریاد غلط کردیم را سر خواهند داد و از اینکه پادشاه میهن دوست ایران را بخاطر مشتی منافع نفتی قربانی کردند پشیمان خواهند شد .
  از پیامدهای این انقلاب خارج تدارکات دیده شده بود که منطقه آرام و با ثبات به این تشنج کشیده شد و دودش به چشم همین خارجیان هم با عملیات انتحاری رفت

  پاسخحذف
 2. شتر در خواب بیند پنبه دانه.در دنیای ارتبطات امروز مردم زرنگتر از مردم طغیانگر سال 57 هستند نیازی نیست نسخه ای پیچیده شود .در دنیای رو به جلو عقب گرد شایسته این همه ایستادگی ومقاومت جوانانی همجون مجیدها در زندانهای مخوف این جنایتکاران نیست. اجازه دهید نوع حکومت را خودشان تعین کنند.

  پاسخحذف
 3. آورین آورین ..., شما رکورد زدبد با این تحلیل

  پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...