۱۳۹۱/۱۱/۱۷

آیا قطع دست و اعدام نصیب فاضل لاریجانی هم خواهد شد یا فقط برای آفتابه دزدها هست؟

با انتشار فیلم واضح از رانت خواری فاضل لاریجانی و مشخص شدن فساد این خانواده که به مثال دالتون ها از مجلس تا قوه قضاییه را در اختیار دارند  و جای پای خود را در حاکمیت سفت کرده اند باید منتظر این بمانیم که آیا یکی از دالتون ها که فیلم رانت خواری اش  انتشار داده شده است چه سرنوشتی دارد؟

مجازات ویژه برای او چیست؟ اعدام در ملا عام یا قطع دست در میدان فردوسی تهران


آیا این مجازت ها فقط برای آفتابه دزدانی هست که بیاورند و در سر ملاصدرا شیراز دستشان را قطع کنند و فحش و ننگ و نفرین برای جمهوری اسلامی بخرند یا برای خودی های نظام هم هست.

خامنه ای نسبت به این موضوع واکنشش چیست؟ راحت میخوابد یا شبها خواب ندارد؟ راستی اسبهاش کجا هستن ؟ خوب علف میخورن ؟

این ها سوالاتی هست که این روزها از مردم کوچه و بازار میشنوید. مردمی که دیگر همه چیز برایشان عادی شده است و جسارتشان بالا رفته است. اگر میخواهید آتش زیر خاکستر را ببینید به فضای حال حاضر ایران نگاه کنید.

راه حل مساله اما ساده است. خامنه ای  نمیخواهد میمون به فضا بفرستد .بیاید صاف و پوست کند بگوید اشتباه کرده ام و یک انتخابات آزاد برگزار میکنم  و قدرت را واگذار خواهم کرد. سن و سالی هم از او گذشته است . حداقل در این اواخر عمر بدون دلهره به خواب برود از همه چیز برایش بهتر است.

۳ نظر:

  1. کشوری بی صاحب،بی حساب وکتاب،بی وجدان آگاه همین است۰یک مشت بی وجدان پفیوز خون ملتی ترسو را میمکند وما اینجا درگوشه ای ازاین خاک نشسته ایم وفقط تاسف میخوریم۰تا حرکت نکنیم این زالوصفت ها باقی خون ما را خواهند مکید وبه ریش همه ماخواهند خندید۰

    پاسخحذف
  2. گاییدن و زاییدن

    پاسخحذف
  3. شما چند نفر بیشتر نیستید حرکت کنید تا زیر دست و پا له شوید...

    پاسخحذف

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...