۱۳۹۱/۰۷/۲۹

آغاز به کار کمپین حمایت ایرانیان از میت رامنی

چند مدتی است که صفحه فیس بوکی به نام ایرانی ها برای رامنی اغاز به کار کرده است که شما میتوانید لینک آن را در زیر ببینید.

این صفحه در قسمت شرح فارسی خود را چنین معرفی میکند : 
آقای رامنی یکی‌ از سرمایه دارن خود ساخته آمریکا میباشند و ایشان ۸ سال فرماندار ایالت ماساچوست در آمریکا بوده و همیشه حامی‌ جوانان در ایران، ایشان بخاطر حادثه کوی دانشگاه در زمان فرمانداریشان از بازدید خاتمی از ایالت ماساچوست روی خوشی‌ نشان نداده و هیچ مامور ایالتی را برای سفر خاتمی محافظ نگزاشت. طبق صحبت کوتاهی‌ که با ایشان داشتم تغییر رژیم به وسیله جوانان را تنها چاره برای این وضع آشفته ودر ایران و کًل خاور میانه می‌دانند


همچنین از گوشه و کنار خبر میرسد که هاشمی رفسنجانی با خرج کردن پولهای دزدی که در چندین سال حکومت از ملت ایران دزید و به بانکهای خارج کشور برد قصد دارد به کمک لابی های رژیم در انتخابات آمریکا به باراک اوباما کمک کند.تا از یک سو باراک اوباما در انتخابات برنده شود و سمت دیگر ا صلاح طلبان در ایران بر روی کار بیایند و رژیم جمهوری اسلامی 20 سال دیگر بیمه شود.

 دوستان فراموش نکنید اوباما کسی بود که درقیام مردم ایران در سال 88 به ندای مردم ایران پاسخ نه داد و برای خامنه ای نامه فرستاد و ترجیح داد در سمت حکومت قرار بگیرد و سیاسیت مماشت را پی بگیرد.

نیاز هست همه ایرانیان الخصوص ایرانیان مقیم آمریکا از میت رامنی حمایت کرده و یک خواسته مشخص به او بفرستند نه جنگ نه مذاکره با جمهوری اسلامی فقط اینترنت آزاد برای مردم ایران. 

آری اینترنت آزاد که طرح آن توسط سناتور فرهیخته جان مک کین به مجلس سنا داده شد توسط دولت اوباما بلاک شد چون اوباما میدانست تاثیر اینترنت آزاد از بمب اتمی هم بیشتر هست و اگر همه مردم ایران آگاه شوند کار جمهوری اسلامی عملا تمام است. 


باری در این مقطع تاریخی باید با حمایت از میت رامنی جلو بیمه شدن جمهوری اسلامی و لابی هایش را بگیریم.
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...