۱۳۹۱/۰۷/۱۳

آیت الله بی بی سی و خانم کلینتون برای متوقف کردن قیام مردم ایران وارد صحنه شد

اخبار بی بی سی با این خبر شروع میشود :

امروز بازار آرام شد. دیگر کسی به تظاهرات نیامد. وضع دلار هم بهتر شد و 400 تومان ارزان شد.


یکی نیست به این آیت الله  نا محترم بگه که امروز قرار بر اعتصاب سراسری بازارهای تهران و مشهد و اصفهان بوده و این سکوت امروز نشان دهنده اعتصاب بوده است نه اینکه مردم به خانه هایشان  رفته اند. واقعا چیزی که در این شبکه بی بی سی وجود ندارد شرف است  و اینطور علنا حمایت کردن از حکومت آخوندی هست.

از یک سو هیلاری کلینتون دست پاچه به پشت تریبون می آید و میگوید که اگر جمهوری اسلامی با ما بر سر برنامه هسته ای سازش کند سریعا تحریم ها را لغو میکنیم. واقعا دموکراتهای امریکا همیشه خنجر با به پشت ملت ایران زده اند.


به هر صورت مبارازن و فعالین درون مرز تصمیم گرفته اند این راه را تا پیروزی و آزادی ادامه دهند هر چند تمام قدرتهای جهان تصمیم بگیرند مقابل ملت ایران بیاستند.

برای همین منظور پیامی به طور وسیع به صورت اس ام اس در بین مردم پخش میشود که :
گرانی تورم شکسته پشت مردم

و همین یک پیام باعث شده است که مردم در کنار یکدیگر در این شرایط حساس قرار بگیرند. چون فشار اقتصادی بسیجی طرفدار رژیم و مشروطه خواه و جمهوری خواه و کمونیست نمیشناسد و همه زیر فشار هستند. دوستان لطفا این پیام را برای همه بفرستید.


جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...