۱۳۹۳/۰۸/۰۸

نقش اساسی هواداران پادشاهی در از بین بردن ویروسهای بدنی و مدنی ، اینبار پردیس ثابتی

هواداران پادشاهی چه در گذشته و چه در حال جز خدمت به بشریت برای رهایی از ویروسها و برطرف کردن رنج ها و درد ها کاری نکرده اند.
دکتر پردیس ثابتی دختر رئیس ساواک پرویز ثابتی یکی از فعالان اصلی در از بین بردن ویروس ابولا. زمانی نیر پدر ایشان جناب پرویز ثابتی ما را از شر ویروسهای کمونیست و اسلام محفوظ میداشت.
درود بر این محافظان بشریت از ویروسهای بدنی و مدنی

عکسهای ایشان در لینک زیر :
نقش مهم پردیس ثابتی در تحقیقات برای مبارزه با ویروس ابولا
نشريه "نيويورکر" در تازه‌ترین شماره‌ی خود در گزارشی از تحقيقات علمی دانشمندان برای مبارزه با ويروس ابولا، به فعاليت‌های يک دانشمند امريکايی ايرانی‌تبار به نام پرديس ثابتی پرداخته و نوشته که این استاديار زيست‌شناسی در دانشگاه هاروارد امریکا، تلاش‌ها برای خواندن ژنوم انسان و تمام کروموزوم‌های موجود در ويروس بیماری کشنده‌ی ابولا را در انستيتوی "براد" وابسته به دانشگاه‌های ام.آی.تی و هاروارد، سرپرستی می‌کند.
به نوشته‌ی این نشریه و به نقل از رادیوفردا (Radio Farda) خانم ثابتی و گروهش در طول تابستان به خواندن ژنوم‌های ابولا ادامه دادند، و نتيجه مطالعات آنها در وب‌سايت "مرکز ملی برای اطلاعات فناوری زيستی" منتشر شد، تا دانشمندان در هر کجای دنيا بتوانند آنها را بی‌درنگ مشاهده و بررسی کنند.
آن‌ها در اواخر ماه اگِست (اوايل شهريور ماه) مقاله‌ای در مجله معتبر علمی "ساينس" منتشر می‌کنند و در آن نتايج تحقيقات خود را به تفصيل شرح می‌دهند.
پردیس ثابتی، دختر پرویز ثابتی، عضو ارشد و پرنفوذ "ساواک" است که در سال ۱۹۷۵ در تهران به دنیا آمد و پیش از انقلاب اسلامی، به همراه خانواده‌اش به آمريكا مهاجرت کرد و در آنجا ساکن شد.
وی دوره ليسانس را در «مؤسسه تكنولوژی ماساچوست»، ام.آی.تی، سپری كرد و پس از آن تحصیلات عالی خود را در دانشگاه آكسفورد ادامه داد. او سپس تحصیلات خود را در دانشگاه هاروارد آمریکا با نتیجه‌ای شگفت‌انگیز به پایان رساند: او سومین زن در طول تاریخ این دانشگاه بود که با معدل ۱۰۰ و مدارج کامل فارغ‌التحصیل شد.
شبکه خبری سی.ان.ان، در سال ۲۰۰۸ از پردیس ثابتی به عنوان "یکی از هشت نابغه عصر نوین" یاد کرد.

این موزیک ویدیو را پردیس ثابتی در یادبو ندا  آقا سلطان خوانده است :


‎‎نگاشت‎ by Sepidedam.‎

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...