۱۳۹۳/۰۷/۰۹

اسناد و مدارکی در رابطه با ترور دانشمند فیزیک اتمی دکتر اردشیر حسین پور توسط جمهوری اسلامی

در گفتگویی که با خانم محبوبه حسین پور داشتم  به بررسی اسناد و مدارکی که اثبات می کند جمهوری اسلامی برادر ایشان را به قتل رسانده است پرداختیم.

در این نوشتار سعی می شود به صورت منظم این اسناد و مدارک را واشکافی کنیم
با خانم محبوبه حسین پور
دکتر اردشیر حسین پور  اولین دانشمند اتمی بود که به طرز مشکوکی در سال 2007 جان باخت . رژیم ابتدا علت مرگ را گاز گرفتگی و سپس ترور توسط موساد اعلام کرد.

در صحبتی که با خواهر ایشان داشتم  به بررسی علت های ترور دکتر حسین پور توسط جمهوری اسلامی پرداختم . در زیر شواهد و مدارک و نقل قول ها را بیان می کنیم :

ابتدا به دلایل رد گاز گرفتگی میپردازیم :

 1- بخاری گاز سوز وقتی خانم سارا عراقی (همسر زنده یاد اردشیر حسین پور) که صبح همان روز وارد اتاق شده روشن بوده و حتی روی درجه آخر بوده است .این خود به خود فرضیه گاز گرفتگی که در اثر خاموش شدن بخاری بوده است را رد می کند .

2- بخاری گاز سوز توسط مادر زنده یاد اردشیر حسین پور به مهندسین شرکت مهیا گاز داده شده و کارشناس گفته است که بخاری هیچ مشکلی نداشته است .

با این دو دلیل فرضیه گاز گرفتگی به طور کامل رد می شود و یکی از سناریو های رژیم برای به ترور دکتر اردشیر حسین پور خنثی می شود.

صحنه سازی اول :

پتویی که روی دکتر حسین پور در روز واقع کشیده شده بود پتویی بوده است که روی آن شیر موز ریخته شده و به کناری گذاشته شده تا به اتوشویی داده شود در صورتی که دکتر حسین پور اصولا نه به حرارت بالا عادت داشته نه حتی پتو به روی خود می کشیده است . ولی در صحنه سازی روز واقع اینقدر عوامل جمهوری اسلامی دستپاچه عمل کرده اند که بخاری را تا آخر زیاد کرده و سپس پتویی که شیر موز روی آن ریخته را روی دکتر حسین پور کشیده اند .

---------
ماجرای اتاق 403

اتاق دکتر اردشیر حسین پور در دانشگاه شیراز


اتاق 403 اتاق دکتر اردشیر حسین پور بوده است . به گقته خانم سارا عراقی (همسردکتر اردشیر حسین پور) یک dvd که فرمول ساخت بمب اتمی که 12 بار قوی تر از بمب اتم هیروشیما و همچنین نحوه خنثی کردن این بمب در لابه لای یکی از میزهای این اتاق مخفی شده بود و فقط دکتر حسین پور و همسرش از وجود این دی وی دی مطلع بودند . همسر اردشیر حسین پور صبح روز واقع از این موضوع مطلع می شود به سرعت به سمت اتاق 403 می رود تا ببیند که دی وی دی به سرقت رفته است یا نه  با عوض شدن آرایش اتاق رو به رو میشود که دکوراسیون اتاق عوض شده و حتی عکسی که دکتر حسین پور با خاتمی بر روی دیوار داشته است از روی دیوار برداشته شده است .در این مورد می توان حدس زد که این کار توسط باند ولایت فقیه انجام شده و این باند چون دشمنی سختی با باند مقابل دارد خواسته است که دکتر حسین پور را کشته و به سبک همیشه شهید دزدی کرده و شهید را به اسم خودش کند.
----------------------
ماجرای استاد بسیجی بودن

خواهر دکتر حسین پور ماجرای بسیجی بودن دکتر حسین پور را صرفا یک اتهام می داند و عنوان می کند ایشان حتی یک روز سابقه بودن در بسیج را نداشته بود . در تبلیغات جمهوری اسلامی آمده است که دکتر حسین پور دارای تشویق نامه جنگی از مقام معظم رهبری است . در صورتی که طبق اسنادی که در اینجا منتشر می کنیم دکتر حسین پور دارای تشویق نامه جنگی از رئیس ستاد ارتش وقت در سال 1363 بوده است که در آن مقطع در خدمت سربازی بوده است .

تشویق نامه دکتر اردشیر حسین پور از رئیس ستاد ارتش سرهنگ  مکی


------------

نکته مهم در رابطه با ایمیل اساتید دانشگاه : 


این یکی از نکاتی بود که بعد از مطالعه اسناد و مدارک به آن دست یافتم .همانطور که ملاحظه می کنید ایمیل دکتر اردشیر حسین پور ایمیل یاهو است ولی ایمیل سایر اساتید از خود سرور دانشگاه شیراز گرفته شده است. این موضوع به ما نشان می دهد دکتر حسین پور هیچگاه نخواست که مکاتباتش زیر نظر دانشگاه شیراز باشد  و یکی از انگیزه های جمهوری اسلامی میتواند همین مکاتباتی باشد که با جهان آزاد داشته است

-----------------------
قضیه فرمول نسبیت هایزنبرگ : از دانشجویان دکتر حسین پور نقل است که یکسال پس از آنکه دکتر حسین پور از پروژه های هسته ای رژیم کنار رفت در سر یکی از کلاس های درس که فرمول نسبیت هایزنبرگ را تدریس می کرد با این فرمول بر روی وایتبرد اثبات کرد که به جز خداوند هیچ چیز مطلقی در دنیا وجود ندارد و حتی ولایت مطلقه فقیه هم بر اساس فرمول نسبیت هایزنبرگ رد شده است و این موضوع از طریق SMS بین دانشجویان رشته علوم در دانشگاههای کشور پخش شد.


مهم ترین دلایل برای ترور دکتر حسین پور توسط جمهوری اسلامی :

1- رد  غنی سازی اورانیوم برای استفاده  بمب اتمی
2-درجریان گذاشتن رسانه های خارج کشور از جریان پروژه ساخت بمب اتمی توسط جمهوری اسلامی
3-قضیه فرمول نسبیت هایزنبرگ و به تمسخر کشیدن ولایت مطلقه فقیه
4-یافتن فرمول  ساخت بمب اتمی بسیار قوی (12 برابر قوی تر از بمب اتمی هیروشیما)  و روش خنثی آن
5-سازش ناپذیری با ارکان جمهوری اسلامی
6-مخالفت با نیروگاه اتمی بوشهر و اینکه این نیروگاه خرج خودش را در نمی آورد .

-----------------------------

گفتگوی من با خانم حسین  پور را می توانید در اینجا ببینید :


جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...