۱۳۹۲/۰۲/۱۵

در خواست از ایرانیان آزاده در سراسر جهان برای یک تظاهرات سراسری برای رساندن اینترنت آزاد به داخل کشوربا درود به همه ایرانیان آزاد اندیش.
جمهوری اسلامی سالها هست که با هر نوع تکنولوژی و وسایلی که بتواند مردم داخل کشور را روشن کرده و از جنایات این رژیم آگاه سازد مبارزه کرده است.از دستگاههای ویدیو بگیرید تا ماهواره و اکنون اینترنت. اما خوشبختانه با مقاومت شدید مردم همیشه در این راه شکست خورده است.
اما چندی است مسئولان رژیم جمهوری اسلامی چون اینترنت را یک خطر بسیار جدی برای این نظام میدانند و خود آنها مجری توزیع اینترنت بین هموطنان در داخل کشور هستند با شدیدترین فیلترینگ به مقابله با این پدیده جهانی پرداخته اند و هر بار  نیز با پیدا کردن راههای مختلف توسط ایرانیان هوشمند و متخصص شکست خورده اند. اما از تاریخ شنبه 14 اردیبهشت 1392 با روش قطع دیتا (جریان اینترنت) برای هر چند ثانیه یکبار راه را برای فعال کردن هر نوع فیلترشکنی بسته اند و عملا ما بسوی کره شمالی شدن دوم پیش میرویم.

لذا از تمام هم میهنانم در برون مرز میخواهم اگر نسبت به سرنوشت ایرانیان در داخل کشور علاقه دارید و نمیخواهید کشورتان کره شمالی دوم شود فارغ از بحث های ایدولوژیک یا پادشاهی و جمهوری و یا هر بحث سیاسی دیگر یک تظاهرات بزرگ و فراگروهی در کشورهای مختلف جهان برای رساندن اینترنت پرسرعت و آزاد توسط دولتهای جهان به مردم داخل کشور برگزار کنید. لازم به یاد آوری است این طرح قرار بود توسط دولت جورج بوش انجام شود ولی متاسفانه با آمدن باراک اوباما مسکوت ماند.
از شاهزاده رضا پهلوی نیز انتظار داریم که اکنون که به عنوان سخنگوی شورای ملی به مذاکره با دولت های جهانی میرود این موضوع را در لیست مذاکرات خود قرار دهد .
این را مطمئن باشید بزرگترین دشمن این نظام نه موشکهای آمریکایی و اسرائیلی و نه تحریم های بین المللی اقتصادی  بلکه اینترنت آزاد و رساندن اطلاعات به داخل کشور است. با اینترنت آزاد این نظام یک ماه هم دوام نخواهد آورد.
با سپاس
مبارز نستوه

زمانی که خرمشهر نه تنها آب داشت بلکه سرویس مستقیم به نیویورک آمریکا میفرستاد

خرمشهر  زمانی که خرمشهر نه تنها آب داشت بلکه سرویس مستقیم به نیویورک آمریکا میفرستاد. چه کردید که این گونه گشتید خار؟