۱۳۹۲/۰۳/۰۲

پیوستن آیت الله هاشمی رفسنجانی به جمع نادمان انقلاب را شادباش میگوییم

پیوستن آیت الله هاشمی رفسنجانی به جمع نادمان انقلاب را شادباش میگوییم. سخنان امروز رفسنجانی در جمع اعضای ستاد انتخاباتیش که گفت به هیچ وجه نمیشود افتخارات زمان شاه را نادیده گرفت و در زمان شاه من با یک پاسپورت به سراسر دنیا میرفتم اکنون جرات نداریم زن های خود را با خود ببریم و مورد تحقیر قرار میگرند خبر از عمق پشیمانی ایشان از انقلاب اسلامی دارد که خود پدر خوانده آن بوده اند.

انقلاب این بار نه فرزندش بلکه پدر خودش را هم خورد . از آیت الله رفسنجانی میخواهیم هر چه سریعتر برای دست بوسی و ابراز ندامت به محضر شاهزاده رضا پهلوی  شرفیاب شوند. شاهزاده با اعلام عفو عمومی میدانست که روزی میرسد که تمام این مسئولین و شاید حتی خود خامنه ای نیز از کردار خود پشیمان و به آغوش پر مهر دولت شاهنشاهی ایران بازگردند و به طور هوشمندانه فرمان عفو عمومی را صادر کرد تا کشور ما بدون انقلاب و خون ریزی و حمله نظامی به پروسه دموکراسی دست یابد. همه مسئولین باید بدانند اگر هر چه سریعتر این کار انجام نشود کشور در معرض حمله نظامی وجنگ خانمان سوز و تجزیه قرار خواهد گرفت.


جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...