۱۳۹۱/۰۸/۱۶

نژاد پرستی سیاهها علیه سفیدها در رای گیری انتخابات امریکا

به باور من نژاد پرستی، نژاد پرستی است حالا سیاه بپرستی یا سفید را. الان خیلی از سیاههای امریکا به اوباما رای میدن چون اوباما هم سیاه هست . خوب این اسمش چی هست ؟ آیا این نژاد پرستی نیست ؟ 

وقتی خبرهای انتخابات رو بررسی میکنیم میبینیم همه روی ایالاتهای سیاه به نفع اوباما حساب باز میکنن. چرا سیاهها یکبار سفیدها رو انتخاب نمیکنند؟ 


در پایین به نقشه امریکا از نمای دیگر نگاه کنید 
۲ نظر:

  1. دوست عزیز؛ تقریبا همه ی ایالت های سیاه امریکا، مثل جورجیا، لویزیانا، کارولینای شمالی و جنوبی، آلاباما و میسیسیپی به میت رامنی رای دادند. در مقابل کالیفرنیا، واشینکتن، اورگان، ماساچوست، ورمانت و مین که از سفیدترین ایالت ها هستند به اوباما رای دادند.

    پاسخحذف
  2. کاملا موافقم در نظراتی که در بالاترین و اینجادیدم مخالفین حرف شما کاملا احساساتی نظر دادن وحتی مثل نظر بالا آمار عجیب غریب میدن نژاد پرستی نژاد پرستی هست شاخ و دم نداره سیاه و سفید هم نداره. این هم که سیاهها برده بودن و ..... همش مغلطه هست این که مظلوم خودش ظالم بشه هیچ توجیهی نداره.یه جورایی بنظر میرسه کلا سیاهها از این موضوعات در کل مسایل سواستفاده میکنن

    پاسخحذف

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...