۱۳۹۱/۰۶/۲۰

بیانیه گروهی از هواداران شاهزاده رضا پهلوی نسبت به برخورد ناشایست عده ای هوادارنما

ما گروهی از هواداران شاهزاده رضا پهلوی و فعالین سیاسی رفتار عده ای معلوم الحال که با توهین,فحاشی,انگ و افترا و نامیدن خود به عنوان نمایندگان شاهزاده رضا پهلوی در فضای مجازی حضور پیدا کرده و با سواستفاده ازنام شاهزاده رضا پهلوی به فعالین سیاسی فشار می آورند که یا طرح ها و نظرات و ایده های آنها  را بپذیرند و یا در صورت نپذیرفتن به آنها انگ خیانت و مزدور بودن میزنند را محکوم میکنیم و به این افراد هشدار میدهیم در صورت تکرار مکرر این رفتار اسامی این افراد را به پیشگاه ملت ایران عرضه میداریم .

ما در آینده ایران خواهان فضایی هستیم که همه بتوانند آزادانه ایده ها و نظرات خود را بیان دارند و عده ای به هر نامی چه خدا چه پادشاه چه دین به سرکوب نظرات مردم نپردازند.اکنون که این عرصه فضای مجازی ایجاد شده است تا افراد بتوانند به راحتی ابراز عقیده نمایند هر نمونه زدن انگ و افترا بدون مدرک از نظر ما محکوم است و افرادی که این رویه را در پیش گرفته اند خود را خواسته یا نا خواسته از عوامل حکومت جمهوری اسلامی قرار داده اند زیرا بجای پرداختن به مبارزات بر علیه جمهوری اسلامی و نجات ملت ستم دیده و در بند ایران به کند کردن روند مبارزات اقدام میکنند.

شاهزاده رضا پهلوی بارها بر روی مبانی دموکراسی و حقوق بشر پا فشاری کرده و این دموکراسی خواهی را برای همه ملت حتی دشمنان خود نیز میخواهند.ایشان بارها تاکید کرده که هیچ نماینده رسمی و غیر رسمی ندارند و حال عده ای به وجود آمده اند که خود را به واسطه ارتباطات با چند تن مشخص نمایندگان شاهزاده قلمداد میکنند. در پایان در صورت تکرار رفتار این افراد باز متذکر میشویم که اسامی آنها به زودی افشا خواهد شد.


امضا کنندگان : (با کلیک روی اسامی به صفحه فیسبوک هریک از امضا کنندگان بروید)
1-مبارز نستوه                               
2-هومن عسکری                            
3-امید دانا                                     
4-آرش مهدوی                                  
5-شا آریامهر                                    


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...