۱۳۹۴/۱۱/۰۴

فرصت تاریخی ملت ایران برای اینکه اثبات کند "مسلمان نیستند "

احمد علم الهدی امام جمعه مشهد مدعی شده است که " هر کس در انتخابات شرکت نکند مسلمان نیست " برای اینکار نیز به حدیث و آیه هایی از پیامبر اسلامشان مراجعه کردند.

طبق آمار های جمهوری اسلامی از 75 میلیون جمعیت ایران ، 99.38 % آن مسلمان هستند که جمعیتی بالغ بر 74 میلیون و 600 هزار نفر مسلمان را تشکیل می دهد.

حال اگر در انتخابات پیش رو حدود 50% از جمعیت دارای حق رای شرکت نکنند و اگر این جمعیت را به احتساب این بگذاریم که آنها خانواده ای غیر مسلمان بوده و تعمیم به جمعیت کلی ایران دهیم تعداد مسلمین ایران به 50% ریزش می کند  و این نوید را به همه ایرانیان می دهد که در طول این سالها بیش از 35 میلیون از جمعیت ایران از اسلام خارج شده اند .

البته من در مقاله ای که چند ماه پیش نوشتم برای شما شرح دادم که چگونه جمهوری اسلامی باعث شد که بسیاری از ایرانیان از اسلام خارج شده ، یا بی دین شوند یا به ادیان دیگر گرایش پیدا کنند. 


حال این فرصت تاریخی است که به صورت عملی و با استناد به حرف این آیت الله اسلام یعنی احمد علم الهدی اثبات کنیم که دیگر ما مسلمان نیستیم و این اسلام عزیز را به خود شما می سپاریم .

هفتم اسفند ماه با تحریم انتخابات رژیم به خامنه ای جنایت کار نیز نشان خواهیم داد که ما نوکر در خانه پدر تو نیستیم که هر زمان خواستی بگویی مخالفین من بیایند و با من بیعت کنند و به من مشروعیت بدهند ، زیرا جنایات ، دیکتاتوری و بردن ایران بزرگ به سمت پرتگاه تو را از مشروعیت در نزد ملت ایران ساقط کرده است .

خامنه ای و گاری انتخابات

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...