۱۳۹۴/۱۰/۲۴

اعتراف فرمانده بسیج به قدرت سلطنت طلبان در نفوذ به لایه های رژیم

سردار نقدی و سلطنت طلبان
فرمانده بسیج سردار نقدی در سخنانی گفت که : "عناصری که سلطنت‌طلب هستند وارد دستگاهای نظام می‌شوند و قتل‌های زنجیره‌ای را راه می‌اندازند بدون دادگاه و قاضی برخی را می‌کشند و روز دیگری به صورت برخی خانمها اسید می‌پاشند که چهره حزب اللهی ها را بد جلوه دهند.
وی ادامه داد: روز دیگر با دست های پشت پرده برنامه ریزی می‌کنند و به سفارت عربستان می‌ریزند تا چهره بچه های ما را خراب کنند وگرنه 100 نفر نصف شب از کجا آمدند و حمله کردند؟ "
گرچه این سخنانی سخیف و دور از واقعیت است ولی حاوی نکته ای است . هر زمان رژیم جمهوری اسلامی دچار اشتباهات تاکتیکی در اداره کشور می شود معمولا مشکلات را به گردن قوی ترین دشمن خود می اندازد .یک زمانی این دشمن امریکا و اسرائیل بودند ولی اکنون به زعم فرمانده بسیج این دشمن سلطنت طلبان هستند .

حال باید این سوال را پرسید چرا بعد از 37 سال که از جریان شورش 57 می گذرد ، جریان هوادار پادشاهی از هر زمانی قوی تر و مردمی تر است ؟ چرا هر روز میزان هواداران پادشاهی و خاندان پهلوی در میان مردم بیشتر می شود و از حکومت ریزش به وجود می آید. 

علت های مهم را در زیر برای شما می نویسم : 
1-آشتی ناپذیری و ماندن بر روی عقیده : در واقع تنها گروه که اپوزسیون واقعی جمهوری اسلامی بوده است ، هواداران پادشاهی بوده اند . آنها از همان روز نخست شورش 57 و با اعدام سرداران ارتش شاهنشاهی تبدیل به اپوزسیون جمهوری اسلامی شدند ، از روی آرمان خود کوتاه نیامند و هیچ گاه حتی ذره ای در  جمهوری اسلامی و به ثمر رسیدن آن مشارکت نکرده اند  . 

2-مبارزه صادقانه و تمام معنا : از زمان شروع شورش 57 تا همین امروز بسیاری از هواداران پادشاهی بودند که تا آخر عمر بر سر عقیده ماندند ، از جان و مال خود در این راه هزینه کردند و حتی ذره ای از آرمان خود کوتاه نیامند ، از فریدون فرخ زادها تا شجاع الدین شفاها و بسیار بزرگانی که در حال حاضر در جبهه آگاه رسانی و مبارزه و روشنگری فعالیت کرده اند.
3-جذب نیروهای جدید و مردمی بودن : شاید یکی از معدود اپوزسیون های جمهوری اسلامی که توانست در طول تاریخ 37 ساله نیروهای جدید را جایگزین کند و مورد اقبال جوانان واقع شود اپوزسیون پادشاهی خواه بوده است . بسیاری از اپوزسیون های دیگر در همان نیروهای قدیمی باقی ماندند و بدنه آنها همه فرسوده شد و با مرگ اعضا و یا پیر شدن اعضا موفق نشدند که نیروی جدید جذب کنند اما هم اینک که نگاهی بیاندازیم به هواداران پادشاهی و حتی فعالین این عرصه می توانید از هر رده سنی درون آن ببینید . من خودم را مثال میزنم که حدود 7-8 سال پیش با 20 سال سن یکی از فعالین فعالین پادشاهی بودم و هستم و اکنون نیز هزاران نفر فعال پادشاهی از میان جوانان هستند که هر کدام در این عرصه فعالیت می کنند. 
4-سمپات های گسترده در بین جامعه : این سمپات و هوادار بودن بسیاری تنها یک دلیل می تواند داشته باشد و آنهم خاندان ایران ساز پهلوی هستند . از آن شخصی که در ایران خدابیامرز به شاهنشاه آریامهر می دهد تا آن کسی که تفاوت  زندگی در دوران شاهنشاهی  مانند : پاسپورت شاهنشاهی ؛ آزادی های اجتماعی در زمان شاهنشاه ؛ اعتبار پول ایران در زمان شاه  ، قدرت نظامی واقتصادی ایران ، را با جمهوری اسلامی مقایسه می کند  و حتی بسیاری از مسائل هم آشکار در جلوی چشمشان هست مانند خدمات رضا شاه و محمد رضا شاه بزرگ برای ایران باعث این می شود که به صورت خودآگاه یا حتی ناخواسته خود را در قالب یک هوادار شاهنشاهی ببینید. 
شاید بسیاری از همین سرداران و حتی آخوندها با این موضوع که فرزندان و اقوام و حتی بسیاری از دوستان خود آنها با هواداران پادشاهی سمپات باشند تعجب می کنند و از این روست که هر از گاهی این حرفها را می توان از دهان آنها شنید.

5-اصول ساده و ملی بودن : یکی از معدود گروههای اپوزسیون که تمامیت ارضی  و یکپارچگی ملی ایران ، ملیت  و تاریخ ایران و سکولاریسم و جدایی دین از سیاست  ، وضعیت معیشتی و نان شب  مردم و اقتصاد ایران از اصول اصلی و زیر بنایی آنهاست هواداران پادشاهی بوده اند . هواداران پادشاهی چه در زمان جنگ ایران و عراق در قالب ارتش شاهنشاهی ونیروهای مردمی در مقابل دشمن ایستادند چه در مقوله آزادی های اجتماعی بر آن تاکید داشتند و در مورد وضعیت معیشتی و اقتصاد مردم ایران از رسانه ها و تلوزیون های خود آن را پوشش گسترده دادند . 

تمام این دلایل بالا منجر بدین شده است که هوادران پادشاهی امروز به عنوان قدرتمند ترین اپوزسیون حال حاضر جمهوری اسلامی بدل شوند ، اپوزسیونی که تا رسیدن به آرمان خود که همانا بر پایی یک حکومت ملی و مردمی است از پا نخواهد نشست . 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...