۱۳۹۳/۰۳/۱۴

پاسخ های شاهزاده در مورد ترانه محسن نامجو و اولیایی فرد نسل جوان را به وجد آورد

در شب گذشته در برنامه افق صدای امریکا بحثی در جریان بود بر سر براندازی میهمانان برنامه محمد اولیایی فر اصلاح طلب بود و شاهزاده رضا پهلوی .

شاهزاده در برنامه دیشب نسبت محکم ظاهر شد و ضمن اینکه اولیایی فر را که خون ندا ها و سهراب ها را در خیابان دید و هنوز دم از اصلاح رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی میزند در سر جایش نشاند در سوالی که توسط دهقان پور مطرح شد که : بله نظر شما راجع به موزیک محسن نامجو چیست ؟  و منتظر بود تا شاهزاده رضا پهلوی بگوید که بله ازادی بیان است و بگذارید توهین کند شاهزاده به قاطعیت پاسخ داد خط فحاشی و توهین از نقد و ترانه جداست و اگر فحش می دهید توقع این را نداشته باشید که فحش بخورید .

دهقان پور که موزیانه خط اصلاح طلبان را دنبال می کرد و همه این گرگ ها منتظر بودند که شاهزاده را در این دام بیاندازند که بگوید بله پدر و پدر بزرگم دیکتاتور بوده است و هر آهنگی هم خواستید بخوانید من مثل آنها نیستم در یک شکست حتمی قرار گرفتند . آنها انتظار این را داشتند تا این سخن را از شاهزاده شنید و با استناد به آن در رسانه ها بگویند دیدید خود نوه رضا شاه و محمد رضا شاه هم اعتراف کرد شما دیگر چه می گویید ولی اینبار کشیده ای که از شاهزاده خوردند بر سر جایشان نشستند.

لینک برنامه افق و کامنتهای مخاطبان :
https://www.facebook.com/OfoghTV/posts/675619139178633

این اقدام شاهزاده نه تنها از طرف هواداران ایشان مورد ستایش قرار گرفت بلکه نسل جوان که دیدگاه سیاسی خاصی را هم ندارند به وجد آورد ، تاثیرات این سخن شاهزاده را می توانید در زیر لینک برنامه افق صدای امریکا ببینید که نسل جوان چطور ایشان را مورد ستایش قرار دارند.

این اقدام یک نتیجه واحد به ما می دهد که اگر شاهزاده رضا پهلوی خط و مشی رضا شاه بزرگ را با قدرت بیشتری دنبال کند و آن اقتدار و پاسخگویی را همیشه و در همه حال حفظ کند  نسل جوان جلوتر از ایشان تمام جاده های رسیدن به پیروزی را صاف خواهند کرد. اقتدار و شجاعت گزینه های اصلی رهبری است که امیدوارم شاهزاده این راه را ادامه دهند.

خط و مشی رضا شاه بزرگ باید سرلوحه زندگی همه ما باشد . مشکل ما از انجا اغاز شد که به پدر خود یعنی رضا شاه احترام نگذاشتیم . از ترک ها بیاموزیم که چطور اتاتورک و راهش را و ارمان هایش رو مورد احترام قرار می دهند. زمانی ما پیروز خواهیم شد که راه رضا شاه را راه خود و ارمانش را ارمان خود و ایشان را پدر خود بدانیم.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...