۱۳۹۲/۰۹/۰۳

جام زهر توسط خامنه ای سر کشیده شد، پیروز این بازی ملت ایران

صبح به فیس بوک آمدم و با اولین خبری که رو به رو شدم سر کشیدن جام زهر هسته ای توسط سید علی خامنه ای بود.همچنین در کنار این خبر دسته ها کارناوالی اصلاح طلبان و عوامل میدیدم که دسته دسته علم و کتل راه انداخته و اینبار رقص و قر کمر نثار میکنند که بله به پیروزی هسته ای رسیدیم بله کاری که 10 سال نتوانستیم بکنیم به منظور رسید. این گروهها همچنین به فیس بوک هایی که خبر رسانی صحیح در باب متن قرارداد هسته ای ژنو میکردند حمله و به شیوه همیشگی با واژه هایی همچون وطن فروش و غیر سعی در مرعوب کردن فیس بوکها داشتند. میتوانید نمونه این حملات را در اینجا در فیس بوک دکتر کپی ، فیس بوک اتاق خبر من و تو 1 و سایر صفحات خبر رسان که برایتان لینکش را گذاشته ام  ببینید .


در واقع این توافق هسته ای از نگاه من جام زهر برای حاکمیت جمهوری اسلامی و جام پیروزی برای ملت ایران هست. همانطور که شاهزاده رضا پهلوی در مصاحبه اخیرشان گفتند حل مساله هسته ای به نفع ملت ایران و به نفع دموکراسی خواهان است و از این به بعد فوکوس بر روی مساله حقوق بشر را بیشتر خواهیم داشت .

ولی مساله جالب این هست که رژیم سعی می کند این مساله را پیروزی و به نفع خود به حساب بیاورد و در این میان تمام نیروهای خود از لابی خارج کشور تا ارتش سایبری و ماله کشان اصلاح طلب را فراخوانده است ولی در واقع این توافق شکست سنگینی برای رژیم جمهوری اسلامی بود.

در کل من از این موضوع بسیار خوشحالم و این اعتقاد را دارم نه اورانیم نه حتی انرژی هسته ای ذره المثقالی بدرد ملت ایران نمیخورد و بدتر عاملی است که تمام بدبختی ها را حاکمیت جمهوری اسلامی به این موضوع ربط دهد.

در زیر کمپینی برای نه به انرژی هسته ای نیز تشکیل شده که در صورت تمایل به آن بپیوندید.

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...