۱۳۹۱/۱۲/۰۵

رادیو فردا از ترس محبوبیت شاهزاده رضا پهلوی امسال نام او را از فهرست نظرسنجی حذف کرد

وقتی عکس العمل رسانه ها را می بینیم به این پی می بریم چه کسانی و چه گروههایی پشت صحنه اداره کردن این رسانه ها هستند.سال گذشته رادیو فردا که کپه سنگین آن در دستان اصلاح طلبان خط امامی و مجموع شورشیان 57 هست آمد و در نظر سنجی شخصیت های خبر ساز سال نام شاهزاده رضا پهلوی را گنجانید تا با قرار دادن نام او در کنار موسوی و خامنه ای و احمدی نژاد و اصغر فرهادی که اسکار برده بود او را به عنوان شخصیتی که از نظر مردم در نظر سنجی  در رده های چهار و پنج جامعه ایرانی هست قلمداد کند اما با رای قاطع ملت ایران شاهزاده مقام اول را کسب کرد. حتی رادیو فردا در یک عمل کاملا خلاف موازین به محض اسکار گرفتن اصغر فرهادی رای گیری را در فیس بوک تکرار شده که لاقل ایشان را دوم کند ولی بازهم نتوانست .

امسال از اشتباه گذشته درس گرفت و به کل نام شاهزاده را در نظر سنجی قرار نداد چون میدانست امسال با گام بزرگ شاهزاده رضا پهلوی برای رهایی ملت ایران و مذاکرات با دول اروپایی و کشورهایی مثل چین خبر سازترین چهره سال هست و امسال با رای قاطع تر و بیشتری از پارسال  مقام اول را کسب میکند و دیگر اصغر فرهادی اسکار برده ای نیست که بتواند با شاهزاده رقابت کند. همین یک ماه پیش هم شاهزاده در بین 300  میهمان برنامه افق صدای امریکا با رای قاطع اول شد. جایی که او یک تنه با بسیاری از شورشیان 57 رقابت داشت ولی مردم ایران آگاه هستند که به چه کسی رای دهند و خادم را از خائن به خوبی تشخیص میدهند.

حال من به عنوان یک وبلاگ نویس از رادیو فردا چند مورد را میخواهم :
1-این اسامی که انتخاب شده اند بر چه اساسی خبر ساز ترین هستند؟ از نظر من به جز محمود احمدی نژاد و ستار بهشتی بقیه اسامی هیچگونه خبری نداشته اند. میرحسین موسوی که یکسال کلامی نگفته خبر ساز بوده یا ابولفضل قدیانی ؟ یا جعفر پناهی که از او هم خبری نبوده ؟ یا تاجرزاده ؟ گویا جمع شورشیان 57 جمع هست که با علی لاریجانی هم این جمع تکمیل میشود !
2-رادیو فردا باید آن روزنامه نگارانی که که این اسامی را اعلام کرده با اسامی و نام هایی که معرفی کرده اند بیاورد تا ما پی ببریم چه کسانی هستند که اینقدر شعور و سواد نداشته اند و اسامی خود را روزنامه نگار گذاشته اند؟
3-رادیو فردا باید از ملت ایران بابت این انتخاب عذر خواهی کند.

در پایان توجه شما را به یک کامنت زیبا که زیر این نظر سنجی نوشته شده است جلب میکنم
آدرس نظر سنجی :
https://www.facebook.com/questions/10151452843083841/
برای مهندسی بهتر انتخابات و جلوگیری از بی آبرویی بیشتر در آینده، پیشنهاد می کنم که به موارد زیر عمل فرمائید:
1- شورای محترم نگهبان رادیوفردا(با نام مستعارکارشناسان، روزنامه نگاران و صاحبنظران) اسامی زیر را برای انتخابات تائید صلاحیت فرمایند: آقا سید میرحسین موسوی ، آیت اله اکبر رفسنچان بهرمان، علمدار چپقچیان لنئنی، گل کوفته بی حیای اصل، مایکل پاکستان شرق و چند تا اسم خوشنام ولی گمنام از زندانیان مظلوم و دنیای هنر
2- یک شعبه دادستانی در رادیوفردا افتتاح شده و از سه ماه قبل هر روز یکی از دختران میرحسین و یا دختر خاله ها و عمه ها را احضار کنند و هفته ای یک بار هم مهدی و فائزه هاشمی را به اعدام محکوم کنند. ضمنا همه از شوهرانشان طلاق بگیرند و به گردن احمدی نژاد بیاندازند. شما هم از تولید به مصرف خبرها را داغ داغ با عکس و تفصیل پخش کنید.
3- نیروهای غیبی را از ابتدا وارد عمل کنید و به دو نفر اول انتخابی از روز اول هزار رای خالص اختصاص دهید تا مردم فکر کنند که خیلی محبوبند(کاری که در مورد پرخواننده ترین مطالب انجام می گیرد)
4- برای انتخابات جاری هم توصیه می شود که بگردید چند تا خبر از توی آرشیو سال های گذشته در مورد افراد مورد نظرتان پیدا کنید و دوباره بطور مکرر پخش کنید و آمار بیشترین خواننده را به آن اختصاص دهید(کسی به کسی نیست مردم به شما ایمان آورده اند، باورکنید)

۲ نظر:

 1. جوک بی مزه ای بود

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "رادیو فردا از ترس محبوبیت شاهزاده رضا پهلوی امسال نام او را از فهرست نظرسنجی حذف کرد"

   حتما یا از سبیل بابا بزرگ قزاق قلدرش ترسیدند یا از "خوشنامی" خانواده اش به لرزه افتاده اند!!!! ....لول.....

   حذف

سرانجام انتظار به پایان رسید و استوری تلگرام فعال شد

 تلگرام که در این چند سالی که آمده است راه آزادی بیان را حفظ کرده در یک حرکت نوین امکان استوری را برای مخاطبین پریمیوم فعال کرد و به گفته پا...