۱۳۸۸/۱۲/۱۱

آکسیون چهارشنبه سوری قطعی است برای تحویل سال نو برنامه ریزی کنیم

درود بر همه
از مطالب سایتها وبلاگها و از کوچه و بازار و صدای ترقه ها اینطور به نظر میرسد که همه به پیشواز چهارشنبه سوری رفتن .خوب پس اکسیون چهارشنبه سوری یک اکسیون حتمی هست اما آیا برای بعد از چهارشنبه سوری هم اندیشه ای شده است؟؟؟
من امروز داشتم با خودم فکر میکردم ما میتوانیم در لحظه تحویل سال که ساعت 9:02 دقیقه شب است با جمع شدن در میدان آزادی و آوردن هفت سین سبز همگی با هم سال را تحویل کنیم.چرا خودمان سال 89 را نام گذاری نکنیم.سال پایان دیکتاتوری را.
هر کسی میتواند یک سبزه بیاورد و در میدان آزادی یا هر میدان دیگر در شهرهای مختلف کشور بگذارد و سبزها برای خودشان سال را تحویل کنند.و دراماتیک تر اینکه لحظه تحویل سال همه با هم دست بزنیم و سرود ای ایران رو بخونیم.
یک لحظه تصور کنید چه لحظه باشکوهی خواهد بود.خانواده بزرگ سبز ایران در کنار هم سال را تحویل میکنند.روی این ایده فکر کنید و اگر میبینید عملی است و با صلیقه ما ایرانیان جور در میاد از همین الان برنامه ریزیش رو بکنیم.ایده این طرح از یک نقاشی از مبارز عزیز سهیل توکلی به ذهن من خطور کرد.
نقاشی هایی که در زیر میبینید

۱ نظر:

  1. asl ghazieh besiar sahih va besiar be jaast amma

    midoon azadi ke migi kahir mizanam,
    makane daghigh har noo tajamoii ra hatalmaghdoor makhfi negah darid, hade aghal dar websiti ke hame az jomleh sepah be oon dastresi dare be in shekl nanevisid
    ba gmail, ya e-mail ya sms be soorat ramz hamahang konid, na fasho bi pardeh

    پاسخحذف

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...