۱۳۹۴/۰۶/۱۱

آوردن معتاد کارتن خواب به برنامه تلوزیونی و دریغ از یک لیوان آب جلوی او

در یکی از برنامه های تلوزیونی که در شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد و اختصاص به معتادین کارتن خواب داشت از یک معتاد کارتن خواب به همراه یک نفر از مسئولین نیروی انتظامی و یک نفر از سازمان بهزیستی حضور داشتند.

این برنامه اختصاص به بررسی پدیده معتادین خیابانی داشت و من به برنامه کاری ندارم چون می توانید در لینک زیر ببینید و خود قضاوت کنید.

ولی این افراد که مدعی هستند که حکومت ما عدل علی هست و ما تبعیض نداریم از گذاشتن یک لیوان آب به جلوی آن معتاد هم جلوگیری کردند. نگاههای از بالا به پایین به این معتاد خیابانی نیز خود یک نمونه تبعیض بود .
دریغ از یک لیوان آب در صدا و سیمای جمهوری اسلام

در عکس بالا به وضوح می بینید که جلوی دو میهمان دیگر و مجری برنامه لیوان آب هست ولی جلوی این بنده خدا حتی یک لیوان آب نگذاشتند.


بهترین صحبت را هم همین معتاد کرد که گفت : بسیاری از ما مجرم نیستیم ، ما دزد نیستیم ، ما کار می کنیم ، من ضایعات جمع می کنم .

و دستهای پینه بسته خودش را نشان داد.

آری هموطن ، میلیاردها دلار از پول نفت ملت ایران که سهم این معتاد و هزاران نفر از ملت ایران است را آخوندها در ایران میخورند و آقازاده هایشان در خارج برای خود کاخ و آپارتمان دارند و بعد حتی از گذاشتن یک لیوان آب جلوی این هموطن ایرانی جلوگیری می کنند.

از آن طرف آن مامور پلیس میگوید حضرت آغا یک بیانیه 11 بندی داده است که 50% آن اجرا شود تمام است ، خب اگر این آغا اینقدر توان مدیریتی ندارد که دستور العمل های ابلاغی خود را اجرا کند برای چه به پست رهبری تکیه زده است  و پایین نمی آید؟

باری این هموطنی که با جمع کردن ضایعات امرار معاش می کنی. مبارزه ما برای توست ، برای این هست که حداقل استاندارهای یک زندگی شرافتمند را داشته باشی ، برای اینکه بتوانی به نزد خانواده ات بازگردی . برای نان و مسکن و آزادی است زیرا بدون این سه یک انسان تعریف نمی شود .

فیلم این مصاحبه را در زیر ببینید :

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نتیجه از سریال بازی ماهی مرکب: به برخی پیرها اعتماد و دلرحمی نکنید

ماهی مرکب و سید علی خامنه ای بسیاری مواقع ما انسانها تا یک نفر پیر رو میبینیم دلمون به حالش میسوزه و با محبت باهاش رفتار میکنیم. اما بعضی از...