۱۳۹۳/۰۵/۲۳

اندرباب طلاق فرزاد حسنی از آزاده نامداری : حجاب اسلامی هم نتوانست باعث تداوم رابطه شود

از جامعه به فنا رفته ما که میخواهیم پاسخ همه مشکلات را در دین داری یا بی دینی خود بیابیم خبری رسیده است  ،جالب و کوتاه و مختصر و مفید که آزاده نامداری از فرزاد حسنی طلاق گرفت.این دو فرد  که در سال گذشته با کلی سر و صدا به عنوان 2 مجری تلوزیونی که نماینده اصلاح طلبان حکومتی نیز به حساب می آمدند بعد از کلی تعریف از حجاب و عفاف اسلامی در تلوزیون و با خواندن خطبه عقد توسط سید حسن خمینی ، نوه خمینی به عقد هم در آمدند  از هم جدا شده و طلاق گرفتند.


مشکل کار اما کجاست ؟ مشکل کار در این است که نسبت آمار طلاق در بعضی از استان های ایران به آماری نزدیک به 7 ازدواج در مقابل 5 طلاق رسیده و روش جمهوری اسلامی در دین  دار کردن جامعه برای تعهد و اخلاق مداری جامعه کار آمد نبوده است .

سردرمداران جمهوری اسلامی هنوز نمی دانند تعهد و اخلاق ربطی به دین نداشته و ندارد بلکه رابطه مستقیمی با یک جامعه سالم ، آزاد و در چارچوب اصول انسانی دارد.

بزرگترین اصل فراموش شده در جامعه ما راستگویی است و این اصل است که سر منشا تمام فسادهای اتفاق افتاده در کشور ماست.

وقتی قوانین انسانی در یک جامعه با قوانین بدوی مربوط به اعراب 1400 سال پیش جایگزین می شود جامعه از لحاظ روانی نیز به 1400 سال پیش باز میگردد و حتی بدتر از آن بین سنت و مدرنیته دست و پا می زند.

ضمن عرض تسلیت به اصلاح طلبان عزیز که این 2 نوگل خندانشان پر پر شدند ، ضمن عرض تسلیت به تمامی چاپلوسان و مزدوران حکومت اسلامی  که در برنامه ی ازدواج این دو نفر آنقدر در باب حجاب به به و چه چه کردند باید گفت حجابتان را بردارید و به بیابان های عربستان برگردید. ما نیازی به نوع پوشش بدوی و عقب افتاده شما نداریم . نوع پوشش و اخلاقیات میهن پرستان نه لخت بودن و بی بند و باری و نه چادرهای سیاه شما که معلوم نیست از کجا آمده است بلکه لباسی متعارف و زیباست که هر بانوی ایرانی با پوشیدن آن افتخار کند. الگوی دختران میهن پرست و وفادار به راه آتاتورک بزرگ  در ترکیه می تواند الگوی مناسبی برای بانوان ایرانی در انتخاب نوع پوشش باشد . زیرا پوشش و آرایش آنها ساده ، زیبا و متعارف است  و تفاوت شایانی با نمونه های عریانی غرب و نمونه های عقب افتاده اسلامی و نمونه های لایتچسبک شرقی و همچنین آرایش های غلیظ و غیر متعارف و همچنین سبک لباس پوشیدن زنها و دخترهای ایرانی باشد.

۳ نظر:

 1. مگه طلاق چه چیز بدیه؟ شما طوری صحبت میکنید که انگار طلاق چه گناه یا اشتباه بزرگیه...دو تا آدم بالغ به هم تفاهم نداشتن و طلاق گرفتن. کجاش بده؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ما نگفتیم بده . گفتیم حجاب اسلامی نتوانست مانع گرفتن طلاق شود. تبلیغی که جمهوری اسلامی انجام می دهد

   حذف
 2. حجاب ربطی به طلاق نداره نداشته و نخواهد داشت برو ببین طلاق چی هست بعد مطلب بنویس

  پاسخحذف

سرانجام انتظار به پایان رسید و استوری تلگرام فعال شد

 تلگرام که در این چند سالی که آمده است راه آزادی بیان را حفظ کرده در یک حرکت نوین امکان استوری را برای مخاطبین پریمیوم فعال کرد و به گفته پا...