۱۳۹۳/۰۵/۱۰

پنج نکته اندرباب حوادث غزه و واسلامای برخی ایرانیان

تا امروز درباره #غزه و حوادثش سکوت کردم و نگاه کردم .ولی لازم دیدم چند نکته رو بگویم .

1-اگر بخواییم میزان جنایت و قساوت رو بسنجیم در سوریه جنایات بشار و داعش به طور مشترک بسیار بسیار فراتر از جنگ غزه است . پس چرا رسانه های جهانی علاقه ای ندارند که سر بریدن های داعش و جنایات بشار رو نشان بدهند و روی حوادث غزه فوکوس کرده اند ؟

2-موج حوادث غزه چند روز قبل از روز قدس اتفاق افتاد تا بلاخره خوراکی برای راهپیمای روز قدس جور شود.

3- دولت اسرائیل می تواند به راحتی منطقه غزه را تصرف کند و به این بازی همیشگی خاتمه دهد ولی گویا بدش نمی اید یک دشمن همیشگی در کنار خود داشته باشد. اگر عده ای میگویند هزینه اداره کردن غزه بالاست باید گفت هزینه هر موشک و حملات نظامی بالاترین هزینه های هر کشوری است و جایی که پای منافع ملی در میان باشد دولتها باید هزینه دهند !

4-جنگ غزه نشان داد که مسلمینی که به اروپا رفته اند و اروپایان به آنها به چشم کارگران ارزان قیمت نگاه میکردند که حالا در آن سطح پایینی جامعه لفت و لیسی کنند و برای خودشان بچرند و کارهای حقیر ما را انجام دهند اکنون خطرناک ترین نیرو برای همین کشورها شده اند . حوادثی که در فرانسه و سایر نقاط رخ داد میتواند صحه ای بر این موضوع بگذارد.

5-بعضی از ایرانیان عزیز هم که همیشه چشمشان به آیت الله بی بی سی و آیت الله صدای امریکا هست که چه می گویند تا در آن جهت سینه بزنند یا چشمشان به بزرگان چپول است که چه می گویند تا در آن جهت علم بکشند اکنون مشکلات ایران  و فقر و بدبختی ، تجاوز و خیانت و اعتیاد و به تحقیر کشیدن ملت ایران توسط حکومت داعش وار جمهوری اسلامی را فراموش کرده و علم کش غزه شده اند .

منطقی ترین راه حل از نظر من اداره غزه و واگذاری غزه به دولت مقتدر ژنرال السیسی و کشور مصر هست. ایشان به خوبی میتواند این تروریست ها را سر جایشان بنشاند و روابط دوستانه ای را در منطقه پایه گذاری کند . 

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...