۱۳۹۲/۱۰/۱۸

وزارت اطلاعات دولت حسن روحانی و لجن پراکنی علیه محمد نوری زاد

سایت صلح نیوز وابسته به وزارت اطلاعات حسن روحانی طی لجن پراکنی جدید علیه محمد نوری زاد مدعی شده است که وی به دختر خود تجاوز کرده است. 

وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید و یا به عبارتی#دولت_راستگویان در پرونده سازی و خبر سازی و ترور مخالفین به صورت غیر مستقیم دست همه جنایت کاران و فاسدان و بی اخلاقان را پشت بسته است. ولی چه خوب شد که این دولت سریعا چهره خود را نشان داد .حرکتی که علیه نوری زاد انجام شد حرکت علیه یک شخص نبود حرکت علیه شرافت و انسانیت بود و نشان دهنده ذهن بیمار دخمه نشینان وزارت اطلاعات حسن روحانی که برای کوبیدن کسی که حق میگوید سریعا به سلاح جنسی مسلح شده تا جلو شخصی را بگیرند که پرده از جنایات و قصاوات رژیم جمهوری اسلامی در این 35 سال برداشته است. ولی همانگونه که قبلا گفتم و خواهم گفت نوری زاد امتحانش را با تحریم انتصابات رژیم پس داده و اکنون حمایت از محمد نوری زاد بر همه میهن پرستان به ویژه هواداران پادشاهی واجب است. زیرا ایشان با به تصویر کشیدن صدای مظلومان میهن پرستی خود را اثبات کرده است .

در لینک زیر در صفحه شخصی محمد نوری زاد میبینیم که اکثر افراد سیاسی و غیر سیاسی با ایشان همدردی و ابراز پشتیبانی کرده اند. بر همگان به ویژه شاهزاده رضا پهلوی واجب است تا با حمایت از محمد نوری زاد باعث قوت قلب در ادامه راه و به تصویر کشیدن صدای مظلومان داشته باشد. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سرانجام انتظار به پایان رسید و استوری تلگرام فعال شد

 تلگرام که در این چند سالی که آمده است راه آزادی بیان را حفظ کرده در یک حرکت نوین امکان استوری را برای مخاطبین پریمیوم فعال کرد و به گفته پا...