۱۳۹۲/۰۲/۰۲

تصویر : ستار بهشتی و آن کوچه تنگ

ستار بهشتی در این کوچه تنگ که نشان از فقر  و بی بضاعتی ساکنین داشت زندگی میکرد. صبح  تا شب  کارگری میکرد و با پول کارگری خانواده نان میداد و وبلاگ مینوشت. او از درد مردم مینوشت . در همین کوچه تنگ که شاید بسیاری از جلوی آن رد شوند گمان نبرند یک وبلاگ نویس آزاده در آنجا بوده است. ننگ بر من شما که در آپارتمان های خود راحت بنشینیم و از درد مردم چیزی نگوییم و ننگ بر ایرانیان خارج کشوری که در آزادی مطلق باشند و نسبت به سرنوشت مردم درون مرز بی تفاوت باشند.

۶ نظر:

 1. ریدم توی آن کشور کیری یک ثانیه هم ارزش وقت تلف کردن ندارد چه برسد به جان دادن. خوش باشید با کشور "آریایی"تان به درد خودتان می خورد

  پاسخحذف
 2. bayad yad gereft azin bozorgan.

  پاسخحذف
 3. درود بیکران به شما خانواده شجاع و با روحیه

  پاسخحذف
 4. من مدت کوتاهی‌ هست که از ایران آمدم بیرون، خودم تا دلت بخواد طعم زندگی‌ کارگری رو چشیدم..
  اما نگران نباشین، هنوز هستن کسا‌یی که ذهن و قلبشون با مردم هستش..
  ملت بیان بیرون، جبهه آخوندا تو آلمان با ما!
  اوکی؟

  آبرو ریزی راه بندازیم اینجا که بیا و ببین...

  یارو بی‌ غیرت مفت خور اینجا اومده جو زندگی‌ کثیف سرمایه داری گرفتش و به فکر جم کردن ۲۴ ساعته یورو هست، حاضر نیست حتا یه قدم پشت پرده هم برای مردم برداره.. بعد میان اینجا زرّ زرّ می‌کنن. مردم ایران تو نیاز‌های اولیه شون موندن بعد یه مشت بی‌ سواد (که ممکن لشگر حمال سایبری باشن) میان بحث آریایی و این حرفا رو میکشن وسط که مغلطه راه بندازن.
  دیگه مردم به اون سطح از آگاهی‌ رسیدن که فهمیدن هیچ گروه خاصی‌ تخم ۲ زرده نذاشته تو دنیا و همه به یه اندازه حق زندگی‌ دارن تو این دنیا.
  خرداد پدر در میاریم اینجا اگه خبری بشه تو ایران..

  پاسخحذف

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...