۱۳۹۱/۰۵/۰۶

از تهران تا قاهره و از شرمساری برای پدران ما تا نسل جدید خواهان جبران مافات

دیشب مستندی از شبکه من و تو به اسم از تهران تا قاهره پخش شد که اختصاص به آخرین ماههای شورش 57 تا زمان درگذشت شاهنشاه اریامهر در قاهره داشت. نمیدانم واقعا چه بگویم نمیدانم باید درود بفرستم به افرادی مثل زنده یاد انور سادات و یا پرزیدنت نیکسون و ننگ بر کشورهایی که دست به دست هم دادند تا شاه رو به زیر بکشن و ما رو عقب افتاده نگه بدارند. نمیدانم چی بگم به شورشیان 57 کسانی که اکثرشون الان یا پشیمون هستن یا بدبخت و آواره و در زندان و اعدام شده و یا عده ای که هنوز از مردم ایران عذر خواهی نکردن.این مستند نه به روی من بلکه بر روی میلیونها نفر در ایران و هزاران نفر در خارج کشور تاثیر داشت. میتوانید در زیر این لینک کامنتهای نوجوانان و جوانان 15 تا 30 سال را ببینید که چطور تحت تاثیر قرار گرفته اند.
 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151102800615979&set=a.373466005978.201927.211358470978&type=1&theater قبلا عده ای به شاه میگفتند ایران پدر .باوجودی که خودم طرفدار پادشاهی بودم ولی من آنها را مسخره میکردم و میگفتم چقدر شاه الهی و ذوب شده هستند.امروز با این دیدن مستند با افتخار تمام به شاه لقب ایران پدر را میدهم و او را به اندازه پدر خویش دوست دارم. و در آخر باید بگویم ما به انور سادات و خانواده اش یک سپاس گذاری بزرگ بدهکاریم.


 در این بلوا ,در این دار مکافات
 پیامی میرسد از سوی سادات
ندارم ترسی از تهدید کارتر
ندارم وحشتی از مکر تاچر
بیا ای دوست خاک من سرایت
 قدم بگذار چشمم زیر پایت
 رفاقت گر چنین کردیم کردیم 
به روز غم اگر کردیم مردیم
 شعر از مسعود صدرجمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...