۱۳۹۰/۱۱/۱۹

بفرمایید شام و فرهنگ عقب افتاده بعضی از ایرانیان خارج کشور

بفرمایید شام برنامه ای است که در داخل کشور طرفداران بیشمار دارد.این برنامه دقیقا نشان دهنده فرهنگ عقب افتاده تعداد زیادی از ایرانیان خارج کشور است. کسانی که برای پول خود را میفروشند.اخلاقهای عجیب و غریب دارند.علاقه ای به کلاه گذاشتن سر یکدیگر دارند.مرموز یا به عبارتی آب زیر کاه هستند. جالب هست بدانید من طبق انالیزی که انجام دادم اکثر کسانی که این خاصیتها را دارند همان کسانی هستند که بسیار زیاد به ایران رفت وآمد میکنند یا به بهانه های سیاسی و بهانه های دیگر پناهندگی گرفتند ولی مدام نوکری خود را برای جمهوری اسلامی حفظ کرده اند و پشت تفکرشان تفکر دینی و مذهبی هم دارند.

نمونه بالا فردی به اسم سهیلا که در برنامه اشک تمساح میرزد.خودنمایی میکند اما در آخرین قسمت میگفت آدم باید بدجنس باشد تا به همه جا برسد.
فردی که به همه نمره های 1 -2 میداد تا فقط به 1000 پوند برسد.اسم خودش رو اسمی عجیب به اسم ابیگل گذاشته تا شاید در ایران شناخته نشود.


این هم فردی دیگر که در یک جا میگفت بهترین کارم رفتن حج با مادرم بود و در جای دیگر گلایه که چرا استاد افشار ویلون زده من جوان هستم و ویلون دوست ندارم. نمونه اسلام گرایان ساکن لندن و انگلیس که پا روی خون نداها میگذارند.

.من به هیچ وجه زن ستیز نیستم ولی با عرض تاسف باید بگویم بیشتر این افراد هم زن بودند !


همیشه هم دلاورانی مثل آقا شهرام پیدا میشن که با پرچم سه رنگ شیر و خورشید نشان در برنامه حاضر میشوند

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...