۱۳۹۶/۰۶/۱۱

ابراهیم یزدی واقعا چه کسی بود؟ ابراهیم یزدی جنایتکار را بشناسیم

همانطور که مطلع هستید ابراهیم یزدی اهریمنی که دستش به خون بزرگان و میهن پرستان آلوده بود بعد از 86 سال ریق رحمت را سرکشید و به سمت دوزخ شتابان گشت.
خمینی، یزدی، بازرگان، قطب زاده، هاشمی رفسنجانی  وهمه انیرانیان جنایتکار که این کشور و ملت را نابود کرده اند رفتند ولی مهم این است که هنوز ایران باقی است.

اما در اینجا می خواهیم بررسی کنیم که ابراهیم یزدی واقعا چه کسی بود؟
ابراهیم یزدی متولد سال 1310 در شهر قزوین بود و برخلاف نامش در یزد به دنیا نیامده بود. پدرش از بازاری ها و تجار بود که از یزد به قزوین مهاجرت کرده و ابراهیم یزدی نیز در همان قزوین به دنیا آمد.

در جوانی به نهضت سوسیالیست های خداپرست پیوست و بعد از رستاخیز 28 امرداد ابراهیم یزدی به ملی مذهبی ها پیوست. در اواخر 1330 با پاسپورت شاهنشاهی و به مانند سایر دانشجویان خائنی که به وسیله شاهنشاه آریامهر به بیرون از ایران برای تحصیل فرستاده می شدند  و بجای قدردانی و نمک شناسی و خدمت به کشور  تبدیل به دشمن شاه و ایران می شدند به آمریکا برای خواندن رشته داروسازی رفت و در آمریکا به کنفدراسیون دانشجویان و همچنین انجمن اسلامی دانشجویان مسلمان پیوست.

در جریان شورش 56-57 یزدی به همراه خمینی به عراق و از آنجا به فرانسه رفت و در نوفل لوشاتو با خمینی بود. پس از بازگشت اهریمن بزرگ خمینی، یزدی نیز همراه او بود و با یکدیگر به ایران بازگشته و ایران را به خاک سیاه نشاندند.

در روزهای اول انقلاب وظیفه محاکمه بسیاری از دلاوران ارتش شاهنشاهی را به عهده داشت و دستور قطع دست تیمسار مهدی رحیمی را او صادر کرد.

فیلم های زیادی درباره او موجود می باشد که در اینجا چند نمونه از این فیلم ها را می بینیم.

گفتگوی همسر تیمسار مهدی رحیمی در باب ابراهیم یزدی قاتل همسر ایشان

مصاحبه بی بی سی انگلیسی با ابراهیم یزدی و اقرار ابراهیم یزدی بر کشتن
در اینجا برنامه ای در باب ابراهیم یزدی اجرا کردم که می توانید ببینید :

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...