۱۳۹۶/۰۱/۲۱

شاهزاده رضا پهلوی حرکت اساسی را اعلام کرد : جایگزینی نظام پادشاهی بجای جمهوری اسلامی با یک انقلاب مسالمت آمیز

مدتها بود هواداران پادشاهی منتظر اعلام چنین سخنی از سوی شاهزاده رضا پهلوی بودند . حتی به عقیده بسیاری اگر ایشان صرفا تمرکز روی ایجاد یک حزب پادشاهی خواه می گذاشتند بزرگترین حزب تاریخ معاصر ایران شکل میگرفت زیرا مخالفین هوادار پادشاهی رژیم از نظر تعداد بسیار زیاد ولی به صورت پراکنده در سازمانهای مختلف هستند.

دیروز شاهزاده در مصاحبه با آسوشیتدپرس عملا این موضوع را اعلام کردند . این مصاحبه نیز به صورت گسترده ای در میان سایتهای انگلیسی زبان و سایتهای خبری فارسی زبان همچون فاکس نیوز و ... انتشار داده شد.


شاهزاده در این مصاحبه فرمودند  این انقلاب باید مسالمت‌‌آمیز باشد و می‌تواند با اعتصاب‌های سراسری کارگری آغاز شود. رضا پهلوی که در ماه‌های اخیر و در پی انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا فعال‌تر از پیش شده است در مصاحبه با خبرگزاری ‌‌آسوشیتدپرس خواستار جایگزین کردن رژیم روحانیون در ایران با رژیم پادشاهی پارلمانی شد‌؛ رژیمی که در آن به حقوق بشر احترام گذاشته می‌شود، اقتصاد دولتی مدرنیزه می‌شود و می‌تواند حسن نیت خود را به غرب و همسایگان سنی ‌خلیج فارس ثابت کند تا سوء ظن به مقاصد ایران به خاطر نقشی که در عراق، سوریه و یمن ایفا کرده از بین برود. او می‌گوید، تمرکز خود را در حال حاضر بر "آزاد" ساختن ایران نهاده و بدون به خطر انداختن مصالح و استقلال ایران هر وسیله‌‌ای کمک خواهد گرفت و هر کسی که "مایل به دست دادن با ماست"، چه آمریکا باشد یا عربستان سعودی، اسرائيل و دیگران را مد نظر قرار خواهد داد.

به باور من به عنوان یک هوادار پادشاهی که سالها فعالیت شاهزاده را دنبال کرده ام اکنون بایستی تمامی هواداران پادشاهی که به نوعی دچار پراکندگی  گردیده اند در جهت تحقق این انقلاب مسالمت پیرامون شاهزاده گرد آمده و برای انجام این امر خطیر او را یاری کنند.


برنامه فیس بوکی من در این باب

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...