۱۳۹۵/۰۶/۲۰

سو استفاده رسانه های نفاق افکن از دستگیری شیراز تحت عنوان " در قفس کردن اتباع بیگانه"

در 2 روز گذشته دستگیری در سطح استان فارس تحت عنوان  " برخورد با سارقین و ارازل و اوباش " انجام شد و تعداد زیادی دستگیری در این باب صورت گرفت . این مورد اولین مورد از این سری دستگیری ها نبوده و مسلما آخرین آن نیز نخواهد بود ولی موضوعی که توجه من را جلب کرد هیاهوی رسانه ها عمدتا به سرکردگی بی بی سی فارسی و رسانه های کمونیست -گلوبالیستی در این باب بوده است که بشتابید که افغان های بیچاره را دستگیر کرده و در قفس انداختند .

آنها برای آب و تاب  دادن به این خبر خود از یک عکس با زوایه بسته استفاده کرده که می توانید در زیر ببینید . در این عکس یک سری پارتیشن جدا کننده فلزی است و روی آن نوشته شده است " اتباع بیگانه" یعنی مربوط به سارقین خارجی یا همان سارقین و اشرار افغان شده است که در کنار سارقین و اشرار دستگیر شده ایرانی  در استان فارس نگهداری می شوند .

عکس استفاده شده در سایت بی بی سی و بقیه سایتهای گلوبالیست -کمونیست

 در زیر نیز میتوانید یک عکس از نمای دیگر ببینید که دستگیری ها در پارتیشن فلزی بوده و قفسی در کار نیست


در زیر هم یک فیلم مربوط به مصاحبه صدا و سیما از این دستگیر شدگان هست :
حال پرسش اصلی اینجاست :
اگر دستگیری بد است چرا شما به آن ایرانی های دستگیر شده نمی پردازید و فقط با زدن اتهام دروغ مساله در قفس کردن را بزرگ نمایی کرده اید ؟  اگر میخواستند کل افغانی هایی که در ایران هستند را در قفس کنند که باید یک استان ایران را خالی و قفس می ساختند .

در ایران نزدیک به 3 میلیون افغانستانی زندگی می کنند که همزبان ما بوده هستند و کشور ما حدود 40 سال است که میزبان آنها بوده است ، در این سالها هم از طرف دولت و بعضا ایرانی ها و هم از طرف افغانستانی ها در حق یک دیگر ظلم هایی شده است ، اخباری از سرقت و تجاوز و .... از طرف افغانستانی ها و از یک سو رفتار نامناسب برخی ایرانی ها در این سالها به گوش ما رسیده است ولی باید انصاف را رعایت کرد که کشوری مثل ایران که از نظر اقتصادی ضعیف است و در بسیاری موارد برای خود ایرانی ها نیز کار فراهم نیست  در این همه سال میزبانی این عزیزان را داشته است و از سوی دیگر عزیزان افغانستانی در این کشور کار کرده و زحمت کشیده و بسیاری نان بازوی خود را خورده اند .

پس بهتر است بجای تن دادن به صحبت هایی رسانه هایی که قصد آنها تفرقه است با عقل و خرد خود قضاوت کنید تا بهتر بفهمید که جریان کار از چیست .

در پایان اضافه کنم که علت اصلی تمام این بدبختی ها نیز جمهوری اسلامی است . حکومتی که نتواند شغل لازم را برای جوانان فراهم کند و هر روز به درصد بیکاران جامعه اضافه شد  جوانان را وادار به رفتن به سمت فروش مواد مخدر ، سرقت و دیگر راههای برای تامین نان شبشان می کنند . در حکومتی که آقازاده های و دانه درشتهای رژیم در کاخ های خود می نشینند  و مال ملت را میدزدند کشور را به سمت فسادی می برند که این میزان سرقت و فروش موادر مخدر در آن دیده می شود .
تا ما یک حکومت  مردم گرای ملی در این کشور ایجاد نکنید و این فساد اقتصادی را ریشه کن نکنیم وضع به همین سو ادامه خواهد یافت . 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

جمهوری اشغالگر اسلامی به دنبال اینستاگرامی کردن تویتر به نوار بهداشتی متوصل شد

دوستان، جدیدا عده ای از مزدوران رژیم به صورت خیلی سیستماتیک وارد تویتر شده اند، اکثر آنها آیدی دختر دارند و بیشتر راجع به موضوعات سطحی و ی...