۱۳۹۳/۱۲/۲۰

سریال ترکیه ای واکنش و نقش قاسم سلیمانی در نا امنی منطقه

سریال ترکیه ای واکنش یا به قول ترکها Reaksiyon یک سریال در ژانر اکشن بود که از شبکه استار ترکیه پخش شد. اما چیزی که توجه من را به عنوان یک وبلاگ نویس جلب این موضوع کرد مسائلی بود که در این سریال در مورد نقش ایران و اسرائیل و امریکا در منطقه خاورمیانه و ترکیه پرداخته شده است .

در این سریال شخصیتی به اسم کاظم سلیمانی که با همان تیپ و قیافه قاسم سلیمانی هست حضور دارد که یکی از مهرهای اطلاعاتی ایران هست و با اسرائیل و امریکا در مورد سوریه همکاری می کند.

عکس کاظم سلیمانی  (قاسم سلیمانی)را در زیر می توانید ببینید که دارد به رئیس اطلاعات سابق  ترکیه می گوید ما در زندانهایمان کاری میکنیم که در دنیا مثال ندارد :
مورد بعدی که در این سریال نظر من رو جلب کرد که موضوع بر سر این میچرخید که امریکا با اسرائیل و ایران به طور مشترک همکاری میکنند و خودشون بحران سوریه رو به وجود آوردن تا افراطی هایی که در جهان غرب هستن رو بفرستن به برزخ سوریه و اونجا بکشنشون.

مثلا این تیکه از فیلم را که در این رابطه هست ببینید در جای جای این فیلم به همکاری اسرائیل و ایران در این مورد ذکر توجه میشه :

برای من به عنوان یک وبلاگ نویس که قبلا نسبت به قاسم سلیمانی جنایت کار که در سال 88 و جنبش سبز مردم ایران دستش به خون بسیاری از هموطنان ما آلوده است و  اکنون دستگاه پرپاگاندا رژیم راه افتاده که از او یک قهرمان بسازد  جالب بود که در همچین سریالی  اینقدر شفاف عملکرد جنایتکاری به اسم قاسم سلیمانی را بر ملا می کند و نقش حکومت جمهوری اسلامی و حتی ساپورتهای پشت پرده از دولت اوباما را برای مردمش فاش می کند.

به همه دوستان توصیه می کنم که این سریال را تماشا کنید.

سایت اصلی این سریال در زیر :
http://reaksiyondizi.tv/

۶ نظر:

 1. این سریال هم مثل تفکرات پوچ شما هیچ ارزشی نداره، این که ترکها این سریال را بسازند جای تعجب نداره اما این که شما از یک سریال ابگوشتی فهم سیاسی و نتیجه گیری می کنی جای شگفتی داره

  پاسخحذف
 2. سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس میباشه و سپاه قدس اصلا در وقایع سال 88 دخیل نبوده , سپاه قوس دست برون مرزی سپاه پاسداران هست

  این سریال هم یکی دیگه از مزخرفات ترکاست ترکیه یکی از حمایت کنندگان اصلی داعش و بقیه این وحشیاست

  درود بر حاج قاسم سردار پر افتخار سپاه پاسداران

  پاسخحذف
 3. در کثبف بودن دزد بودن و جنایتکار بودن جمهوری اسلامی و ایادی سپاه و بسیجش تردید ندارم ولی کشوری که با قومیتهای خودش( کردها زازا ها و ...) رفتاری بدتر از حیوون می کنه و اونا رو انسان درجه دوم به حساب میاره و از داعش فاسد و حیوان صفت حمایت می کنه غلط می کنه بیاد راجب این جور مسایل فیلم و سریال بسازه اونم قاسم سلیمانیی که عالم و ادم می دونن اسرایلیا به خونش تشنه اند اینم بگم که نیروی هوایی ترکیه سالهاست با اسراییل در زمینه تامین قطعات و نگهداری و اموزش پرسنل با ارتش اسراییل همکاری داره و قراردادای مشترک زیادی در این زمینه با هم به امضا رسوندند یه نمونه کوچیکشو گفتم محض اطلاع .

  پاسخحذف
 4. درود بر حاج قاسم ورزمندگان اسلام. ما ادامه می دهیم چیزی تا ازادی قدس شریف نمانده.

  پاسخحذف
 5. be hamin dalil hast kein seryal ra natawanestam ya doble ya ba zir newis pida konam kolan hazf shodeaz tamam sait hay irani

  پاسخحذف
 6. solimani yek ghatel wa jani bod ke be darak wasel shod

  پاسخحذف

تجربیات من از خام گیاه خواری و نکات مفید در این مسیر

داستان این ماجرا از اینجا آغاز می شود که کتاب آقای آرشاویر د آوانسیان توسط یکی از دوستان برای مطالعه به من فرستاده شد. موضوع و تیتر کتاب برا...