۱۳۹۳/۱۲/۲۰

سریال ترکیه ای واکنش و نقش قاسم سلیمانی در نا امنی منطقه

سریال ترکیه ای واکنش یا به قول ترکها Reaksiyon یک سریال در ژانر اکشن بود که از شبکه استار ترکیه پخش شد. اما چیزی که توجه من را به عنوان یک وبلاگ نویس جلب این موضوع کرد مسائلی بود که در این سریال در مورد نقش ایران و اسرائیل و امریکا در منطقه خاورمیانه و ترکیه پرداخته شده است .

در این سریال شخصیتی به اسم کاظم سلیمانی که با همان تیپ و قیافه قاسم سلیمانی هست حضور دارد که یکی از مهرهای اطلاعاتی ایران هست و با اسرائیل و امریکا در مورد سوریه همکاری می کند.

عکس کاظم سلیمانی  (قاسم سلیمانی)را در زیر می توانید ببینید که دارد به رئیس اطلاعات سابق  ترکیه می گوید ما در زندانهایمان کاری میکنیم که در دنیا مثال ندارد :
مورد بعدی که در این سریال نظر من رو جلب کرد که موضوع بر سر این میچرخید که امریکا با اسرائیل و ایران به طور مشترک همکاری میکنند و خودشون بحران سوریه رو به وجود آوردن تا افراطی هایی که در جهان غرب هستن رو بفرستن به برزخ سوریه و اونجا بکشنشون.

مثلا این تیکه از فیلم را که در این رابطه هست ببینید در جای جای این فیلم به همکاری اسرائیل و ایران در این مورد ذکر توجه میشه :

برای من به عنوان یک وبلاگ نویس که قبلا نسبت به قاسم سلیمانی جنایت کار که در سال 88 و جنبش سبز مردم ایران دستش به خون بسیاری از هموطنان ما آلوده است و  اکنون دستگاه پرپاگاندا رژیم راه افتاده که از او یک قهرمان بسازد  جالب بود که در همچین سریالی  اینقدر شفاف عملکرد جنایتکاری به اسم قاسم سلیمانی را بر ملا می کند و نقش حکومت جمهوری اسلامی و حتی ساپورتهای پشت پرده از دولت اوباما را برای مردمش فاش می کند.

به همه دوستان توصیه می کنم که این سریال را تماشا کنید.

سایت اصلی این سریال در زیر :
http://reaksiyondizi.tv/

حمله و سرقت از خانه و همیاری عزیزان

در جریان حمله  سرقتی که روز 17 اکتبر 2017 از خانه ام رخ داد لپ تاپ من که شامل اطلاعات ارزنده و ارتباطات با یاران درون ایران بود به سرقت رفت...